שולחנות זכוכית

גלה את שולחן האוכל שולחן זכוכית

שולחנות זכוכית Menzzo.fr יש עיצוב עכשווי מתאימים לכל פנים וחדרי אוכל. שולחנות זכוכית שלנו שולחנות ניתן להרחבה מרובע, שולחן אליפטי נועדו לספק כוח גבוה והנאה של שימוש. שולחן זכוכית על ידי Menzzo.fr, בשילוב עם מתכת, נירוסטה, פלדה או אפילו עץ, הוא ריהוט בהיר וידידותי כי ישמח את כל האורחים. גלה גם הדגמים העדכניים ביותר שלנו שולחנות לבנים . שולחנות זכוכית להרחבה שלנו עיצוב מאפשרים לך עם או בלי הרחבה כדי לקשט את הבית שלך עם שלמות! מגש בלכה זכוכית, או מזג זכוכית, הם מאוד שימושי כמו שולחן צדדי או שולחן אוכל זכוכית! גלה את כל סגנונות ואורכים באתר האינטרנט שלנו או באולם התצוגה שלנו.

שולחן זכוכית עם הרחבה

שולחן חדר האוכל הוא רהיט חיוני עבור בית. זה המקום שבו אתה ובני משפחתך לשבת לסעוד יחד כל לילה, וזה גם שם יש לך ארוחות חגיגיות עם כל המשפחה והחברים. הגיע הזמן למצוא שולחן זכוכית להארכה מושלמת כדי להתלבש טוב יותר בבית שלך. בחנות שלנו, אנו מציעים מגוון רחב של שולחנות אוכל ( שולחן עץ ) עבור כל העדפות הלקוח. עבור אורחים המעדיפים עיצוב מודרני, אנו מציעים שתעיין בשולחן האוכל שלנו. סוג זה של השולחן כולל משטח זכוכית ומבנה המעורר מראה נקי עם קווים מינימליסטיים. בסופו של דבר, מה שיש לך עם מגש זכוכית (עם או בלי הרחבה) הוא המרכזי המרכזי עבור חדר האוכל שלך, מטבח או חדר ארוחת בוקר.
סנן לפי

15 פריטים

לכל עמוד
 • מיקום
 • מחיר
 • זמינות
 • גודל
הגדר מיון בסדר עולה
 1. יותר מ 16 שבועות
  1,990.00 ₪

  שולחן אוכל דגם נואל צבע דמוי שיש רגלי זהב

 2. 5 שבועות
  1,290.00 ₪

  שולחן עגול מזכוכית דגם אקינוקס

 3. 5 שבועות
  990.00 ₪

  שולחן וכסאות צבע לבן דגם מוזאיק 90

15 פריטים

לכל עמוד
 • מיקום
 • מחיר
 • זמינות
 • גודל
הגדר מיון בסדר עולה

שולחן אוכל זכוכית


זכוכית היא אחד הנושאים המבטאים יוקרה. בחירה שולחן זכוכית בסלון או בחדר האוכל, זה משפר את מעמדו של הבית שלך. אכן, לכוס יש את הקסם הזה, שנראה כי הוא מגדיל את החללים. הוא לוכד את האור בחדר נותן את הרושם כי הוא גדול יותר ממה שהוא באמת. Menzzo מציעה שולחנות זכוכית ברוח של עיצוב עכשווי. זכוכית היא החומר שמציע את השוליים הגדולים ביותר של הפנטזיה ליוצרים. צורות מלבניות, עגולות, סגלגל, או חצי ירח, גבוה או נמוך, מודלים של שולחנות זכוכית הם מגוון כמעט אינסופי. גלה גם שלנו קבוצה של שולחנות וכיסאות

שולחן זכוכית טעוןתומכים מציעים אפשרויות רבות כמו צורות שלהם ואת החומרים המשמשים (עץ, מתכת, שנהב, פלסטיק ...) כמו הזכוכית נשוי עם מגוון רחב של חומרים. שולחן זכוכית הזכוכית שלך יתאים בצורה מושלמת על השולחן שלך או במטבח שלך, למצוא גם מודלים זכוכית המזכוכית שלנו, שולחן האוכל שלנו שולחנות. התאם אישית את שולחן הזכוכית שלך על ידי אימוץ מדיום המשחזר את האות הראשונה של השם הפרטי שלך. אתה יכול למצוא את כל הדגמים של שולחנות זכוכית על הדף:

Loading...