שולחנות אוכל נפתחים

הרחבת שולחן והרחבת שולחן ב Menzzo

שולחנות להארכה על Menzzo.fr נועדו להתאים את פנים וחיי היומיום של היום. שולחנות הארכת שלנו יהיה מושלם עבור קבלות פנים גדול שלך. נוח לשימוש, תוכלו לפרוס אותם כהרף עין. שולחן להאריך פשוט או שולחן לחדר האוכל להאריך, עגול או מלבני, תוכלו ללא ספק למצוא מה מתאים לך ביותר. הטבלאות הניתנות להארכה בנויות בחומרים אצילים ועמידים, והמנגנונים שהופכים אותם להרחבה נבדקו, והוכרו על עמידותם. שולחן ניתן להרחבה על ידי Menzzo.fr הוא שולחן להרחבה עכשווי שמתאים בבית שלך, בצבעים החל שחור לבן, עץ נירוסטה, ורוד לירוק. מצא את כל הדגמים החדשים שלנו ואת הרהיטים עכשיו!בכל שולחן אוכל להרחבה הסגנון שלו!

מפוכח, עיצוב מאוד מעשי, שולחן האוכל להרחבה הוא אידיאלי עבור דירות קטנות. זה מאפשר לקבל את האורחים שלך ללא cannibalizing כל מקום המגורים שלך. הטרנספורמציה של הטבלאות הניתנות להרחבה וההרחבה שלנו היא פשוטה מאוד ומהירה מאוד. תוכלו למצוא את שניהם בצבעים שונים, אלא גם חומרים שונים. מן השולחן הניתן להרחבה, זכוכית או עץ, הכי קשה יהיה לבחור! אם אינך משוכנע, עיין במודלים של טבלאות המסוף .

סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 88 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 88 פריטים -
עמוד

השולחן העגול הניתן להארכה

חתיכת חידוד לסלון שלך, שולחן עגול להרחבה ישמח אותך בטוח. עיצוב מעשית, השולחן שלנו זול להרחבה ישמח אותך בטוח! אידיאלי עבור חדר האוכל שלך, הוא המרכזי עבור קבלת הפנים של האורחים שלך. כמו כן, אנו מוצאים את הדגמים השונים של שולחנות הרחבת שולחנות אוכל להארכה בקטלוג המקוון Menzzo. ניתן גם להתייעץ עם שולחנות העץ שלנו.

Loading...