שולחנות מעץ

שולחן עץ לחדר האוכל שלכם

שולחן העץ Menzzo.fr נועד לתת את כל הנוחות ואת החמימות של שולחנות עץ בכל פנים היום. שולחנות מעץ מלא שלנו נועדו לספק כוח גבוה והנאה בשילוב עם עיצוב עכשווי. שולחן עץ על ידי Menzzo.fr הוא לקבל את החום של העץ ואת ההשראה של שולחן שולחן מרובע ניתן להרחבה שולחן זמין במספר גוונים ונגה, אלון בהיר או וינטאג '. לאחר לכה מוגן, הם עושים שולחנות עץ גדול עץ כדי להפיק את רוב הקיץ שלך. מצא שלנו שולחנות עץ מרובע, עגול או בצורות רבות אחרות! הם כולם זמינים על Menzzo.fr

שולחן אוכל מעץ מלא או עץ גולמי: זה תלוי בך!

Menzzo הוא התייחסות עבור עיצובים רהיטים באינטרנט. מצא את כל הדגמים שלנו של שולחן אוכל זול עץ מלא שולחנות זולים שלנו גלם עץ בחנות המקוונת שלנו. בחר את החומר המתאים ביותר לאווירה שברצונך ליצור מחדש בחדר האוכל שלך. זמין היום, למצוא את כל שולחנות העץ שלנו לחדר האוכל שלך או בסלון. מגוון רחב של שולחן מודולרי שולחן האוכל כדי להבטיח את ההצלחה של הקבלה שלך!
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 95 פריטים -
 1. 5 שבועות
  1,990.00 ₪

  Table Console extensible Nassau Gris carbone

 2. 5 שבועות
  1,990.00 ₪

  שולחן עץ בצבע אורן בהיר דגם סטארו

 3. 5 שבועות
  2,390.00 ₪

  שולחן להרחבה צבע מרבל דגם מוסטנג

 4. יותר מ 16 שבועות
  2,590.00 ₪

  שולחן מתרחב סטייל תעשייתי בצבע עץ סונומה

 5. 13 שבועות
  2,390.00 ₪

  שולחן מתרחב דמוי שייש דגם פקטורי

 6. 5 שבועות
  1,799.00 ₪

  שולחן נפתח בצבע לבן דגם פלאבי

הגדר מיון בסדר עולה
- 95 פריטים -

שולחן אוכל מעץווד מבטא חום, הטבע בצורת כפרי חי ביותר שלה. לאחר שולחן עץ או עץ גולמי בבית, היא ליצור אווירה של שביעות רצון, שיתוף בין קרובי משפחה. קישוט אמיתי למטבח שלך, שולחן עץ יכול להיות גם הנשקף בסלון או חדר אוכל. תחזוקה קלה לשולחנות העץ של מנצו. הם בולטים בשוק על ידי כוחם, הם גם זמינים עם הרחבה שלהם. כמו כן לגלות שולחנות זכוכית שלנו טבלאות שולחנות .

בדרך כלל עץ מוצק או עץ גולמי, שולחנות אוכל עץ לבוא עם כיסאות המביאים את הקסם ואלגנטיות. חלקם מצוידים במגירות אחסון שיכולים להתאים סכו"ם, כפות, מזלגות, סכיני שולחן ... שולחנות עץ Menzzo כמו כל שאר המוצרים נמכרים במחירים תחרותיים. הם קיימים במודלים שונים. כל המוצרים שלנו בקטגוריה שולחן אוכל מעץ.

Loading...