שולחנות קונסולה נפתחים

קונסולות להרחבה טבלאות שולחנות עיצובים וזול

שולחנות הקונסולה שלנו, כמו כל ריהוט אחר על Menzzo.fr, נועדו להסתגל בתים עכשוויים פנים. עם סגנון נצחי, קונסולת Menzzo להרחבה מתאים באופן מושלם לכל סוג של תפאורה. מן הסלון אל המשרד, אפילו דרך הגן וחדר האמבטיה, שולחן קונסולת ניתן להרחבה שלך יתאים באופן מושלם לחדר על פי בחירתך. האם אתה רוצה להציב קונסולת מתכת שחורה תעשייתית באולם הכניסה של הבית שלך? האם אתה מעדיף שולחן מעץ מלא קונסולת המטבח שלך? או קונסולת זכוכית לחדר האוכל שלך? להיות בטוח, בזכות מלאי רחב של המוצרים שלנו תוכלו למצוא את השולחן קונסולת אשר יהיה בהחלט לשפר את הקישוט של הבית שלך.

מגוון רחב של חומרים, צבעים ועיצובים עבור שולחנות המסוף שלנו

שולחנות קונסולת שלנו מיוצרים בחומרים עמידים ואצילים, כגון אורן, זכוכית מזג, פלדה, לכה MDF או שיטה. ההוספה והמיקום של הרחבות מבוססים על מנגנונים נבדקים וחזקים. שולחן קונסולה Menzzo.fr הוא שולחן קונסולת עיצוב אשר בקלות למצוא את מקומו בכל פנים, ומגיע שחור לבן, עץ נירוסטה, ורוד לירוק. כמו כן לגלות לנו כניסות חדשות של קונסולות לבן, המודלים העדכניים ביותר שלנו של טבלאות עץ טבלאות הקונסולות השחורות שלנו. Menzzo מציע גם שולחנות קונסולה ניתנים להרחבה עבור עד 10 אנשים. מסופק עם 3 הרחבות, הם מעשיים מאוד וקל לאחסן. אתם מוזמנים לקשט את הסלון שלכם עם שולחן קפה הרם .
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 30 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 30 פריטים -
עמוד

The Blog

כיצד לבחור שולחן מסוף טוב?

כיצד לבחור שולחן מסוף טוב?

שולחן הקונסולה מותקן באופן קלאסי בכניסה לבית. ריהוט זה, שאנו אוהבים מאוד עיצוב, משמש כתמיכה אביזרים שונים דקורטיביים, למשל, מסגרות תמונה, מנורות, פמוטים או חפצים שאנחנו צריכים כאשר אנחנו עוזבים או להגיע הביתה ( מפתח, הטלפון החכם). אתה ניאופיט ואתה לא יודע איך לבחור שולחן קונסולת טוב? במאמר זה, אנו מספקים את כל המידע שאתה צריך לדעת על הנושא.

קרא עודהרמת לוח הבקרה


הטבלה של קונסולת המעצבים זמינה בדגם שחור, וניתן להרחבה. הקונסולה היא מאוד ריהוט מיוחד בזכות המעשיות שלה נצחי, זה יכול לשמש הן כמו חתיכת מזדמנים של רהיטים או כמו פיסת ריהוט הראשי, מושלם לסלון שלך. הטבלה קונסולת להאריך יש אופי מודולרי המאפשר זה להיות שימושי בחללים קטנים כמו בחללים גדולים. אז אתה יכול להשתמש בו בכל מקום: בחדר השינה שלך, בסלון שלך, במסדרון, בחדר האוכל או במטבח. גלו את מותגי הכוכבים Menzzo כמו נסאו, פנדורה, קסטיליה, אריאל, ברוקלין, במספר גדלים וצבעים, במספר צורות עם מספר ציפויים.

אלמנט דקורטיבי קונסולת להרחבה זמין עם או בלי הרחבות אידיאלי לשמש שולחן צד בחדר האוכל או במשרד. אתה יכול גם לשים טלוויזיה, הנעליים שלך או אגרטל.

שולחן קונסולת ניתן להרחבה


הטבלה קונסולת להרחבה היא מאוד קונסולת שולחן מעשי, יש מודולריות המאפשרת לה יש הרחבה על פי גודל, מותג ועיצוב. עם עומק המוצע על ידי מערכת הרחבה שלה, היא מאפשרת למשל להוסיף משטח נוסף בחדר האוכל לארוחות, או בסלון משטח עבודה יותר, עבור מקום לפי הטעם או אפילו אפריטיף. במטבח, זה יכול לפנות שטח כאשר אין לך מספיק מקום. כל המותגים הנ"ל זמינים בגרסאות קלאסיות וניתנות להרחבה. אם אתה רוצה לקבל יותר אפשרויות, אל תהסס להתייעץ שלנו שולחנות עגולים . דקו רהיטים: למצוא את השולחן קונסולת להרחבה שמתאים לך הכי טוב! כיצד לבחור שולחן מסוף טוב?

Loading...