שולחנות וכיסאות

הגדר שולחן וכיסאות עיצוב וזול

נצל את המוצרים החדשים שלנו ואת השולחנות המיוחדים טבלאות וכיסאות עיצוב ולשמור על ידי קניית סט מודרני עבור אוכל ועיצוב. Menzzo מציעה גם קבוצות של שולחנות זולים וכיסאות עם סגנונות וחומרים שונים. גלה על השולחן שלנו ואת הכיסא בחר קטגוריה מודלים שונים של שולחנות, כיסאות, חומרים שונים, כמו גם שילובים אפשריים. שולחנות וכיסאות שלנו יתאים בצורה מושלמת עם שאר רהיטי המטבח שלך. Menzzo מציעה לכם טווח זה: שולחנות מלבניים עם קצוות מעוגלים, עגולים או אליפטיים; שולחנות סקנדינבים עם כיסאות פזורים; שולחנות וכיסאות מוסיקליים בעלי שני טון או שניים; שולחנות משולבים עם כיסאות של חומרים שונים ... כל הפריטים שלנו מתאימים בצורה מושלמת סוגים שונים של חלל כגון משרד, חדר של הילד, כל שורת הרהיטים שלנו של שולחנות וכיסאות. ערכות אלה נמכרים עם המון 4-6 כיסאות.

אל תהסס לקשט את החדר שלך עם שולחן קונסולה לתת את זה עוד יותר מעשיות.
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 30 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 30 פריטים -
עמוד

שולחן וכיסאות לחדר האוכל

Menzzo מציע גם קבוצות של שולחנות וכיסאות לחדר האוכל שלך. הם באים עם סגנונות שונים וחומרים שונים. תוכלו למצוא את ערכת אתה צריך עבור הבית שלך. גלה בקטלוג המקוון שלנו מודלים שונים של שולחנות, המון כיסאות וחומרים שונים זמינים. Menzzo מציע לכם טווח זה:

  • שולחנות מלבניים עם קצוות מעוגלים, עגולים או אליפטיים;
  • שולחנות סקנדינבים עם כיסאות פזורים;
  • שולחנות וכיסאות מוסיקליים בעלי שני טון או שניים;
  • שולחנות משולבים עם כיסאות של חומרים שונים ...
  • בהשראת סגנונות מודרניים מתוך אופקים שונים, ומעוצבים על ידי מעצבי הדור הצעיר, שולחנות וכיסאות של Menzzo יש את הפרטיות כי הם משלבים נוחות, מקוריות ושובבות. הם מתאימים לחדרי אוכל, טרסות, גנים, אך גם לאנשי מקצוע כגון טרסות קפה, מסעדות ... הנחות מיוחדות לקטגוריות חברתיות-מקצועיות אלה בפרט.

Loading...