הרמת שולחן קפה

הרמת שולחן קפה להאריך

שולחן העילוי של קפה הוא אידיאלי עבור חללים קטנים או שולחן צד. Perfect כשולחן קפה, מטבח או חדר אוכל, שולחן קפה להרחבה ניתן להפוך כדי להכיל את האורחים שלכם. אידיאלי עבור סטודיו או דירה קטנה הם יחסוך לכם מקום . שולחנות עיצוב להרים הם מעשי ולהתאים את הבית עם מגוון רחב של צבעים: שחור , חום בהיר, חום, לבן או אפור. שולחן מודולרי זמין גם בצבעים צבעוניים יותר: כחול, אדום, סגול, בז 'או אפקט עץ וינטאג.

שולחן קפה מודולרי

כדי לא להקריב את האווירה של העיצוב שלך, שולחנות זקוף שלנו הם אופנתיים הודות לחומרים וצבעים עכשוויים. שולחנות הרמת שלנו להאריך זמינים בגימור lacquered או מט . להביע את הטעם שלך לתכנון עם שולחן קפה לבנה שלנו lacquered לכה . מצויד רגלי אלומיניום אלה שולחנות להמרה עשויים להימשך. סגנון עכשווי הלופט, שולחנות קפה שלנו יכול להכיל 6, 8 או 10 מושבים.

עבור הבית השולחן להרים Menzzo הוא מוצר מעשי ואידאלי עם מגש להרים שלה.
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 25 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 25 פריטים -
עמוד

עיצוב שולחן קפה


גלה את המודלים של עיצוב שולחן קפה Menzzo בחנות המקוונת שלנו. שולחנות הניתן להארכה קפה משמשים להנחת צלחות, כוסות או כוסות קפה ,. טרנדי אופנתי, שולחנות זכוכית נמוך מאפשרים לך לא לחסום את האור. תמיד פופולרי, למצוא גם שלנו מודלים של שולחנות להרים עץ. עבור חללים קטנים, לחפש שולחנות קפה לבן חלקלק המשלבים פיכחון להתערבב בכל סלון.


להאריך שולחנות להרים את כל הטעמים


טרנדי אופנתי, תוכלו למצוא גם בקטלוג Menzzo את הדגמים האחרונים של שולחנות נמוכים עם מגש להרים. שולחנות קפה או זכוכית, אתה ללא ספק למצוא את מה שאתה מחפש. מצא את כל הדגמים של שולחנות קפה באתר שלנו.

Loading...