שולחנות קפה זכוכית

עיצוב זכוכית זולה שולחן קפה שולחן קפה עכשווי

הזכוכית על שולחן הקפה נותנת במבט ראשון רושם של עיצוב ומודרניות. שולחנות זכוכית הזכוכית של Menzzo.fr לאפשר לך את כל השימושים, ואת כל convivialities, עם קלות התחזוקה ואת בהירות כי זכוכית מביא בפנים. אלה שולחנות קפה עכשוויים גם מאפשרים לך לשחק עם הבהירות של החדר שלך! גלו את כל שולחן הזכוכית של שולחן הקפה ואת שולחנות הקפה המודרניים של Menzzo. מצא את הדגמים שלנו עם סגנונות מודרניים, מראות, silkscreen, קינון ועוד הרבה על שולחן הקפה הנושא שלנו.

כמו כן לגלות את כל הדגמים של שולחנות נמוכים עם אחסון עבור המומחים של האחסון!
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 60 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 60 פריטים -
עמוד

שולחנות קפה זולים Menzzoשולחנות הזכוכית בהחלט מציעים פחות התנגדות מאשר שולחנות קפה עץ , אבל העובדה נותרה כי יש להם יתרונות שאין להם לשאוב מן החומר העיקרי שלהם: זכוכית. זה חומר מאוד מודרני. הזכוכית אכן יש צד יוקרתי זה כי חומרים אחרים אין. הזכוכית יש את היכולת ללכוד אור ולתת את האשליה כי החדר שבו אנו מוצאים את עצמנו הוא מרווח יותר ממה שהוא באמת. כמו כן, הזכוכית, על ידי זוהר זה משחרר כאשר הוא מודגש על ידי אורות בהירים (LED, צהוב ...), יש את היכולת ליצור אווירה נקייה בחברה. זה לגמרי חברותי עם חומרים אחרים המשפרים את בהירות (פלסטיק, מתכות שונות, נירוסטה ...).

Menzzo מציע לך כמה סוגים של שולחנות זכוכית זכוכית מזכוכית כגון שולחן הזכוכית נשלף שולחן, אחד בצבע שני טון Cuadro רב אלמנטים שולחנות קפה זכוכית, ועוד כמה חומרים הקשורים זכוכית כגון מכתב, CityCab, למשל. לצטט את אלה. מצא את הטווח המלא של שולחנות זכוכית זולים קפה בדף הקטגוריה שלנו. אתה יכול גם למצוא את כל ההצעה שלנו על שולחנות קפה .

Loading...