שולחנות קפה מעץ

שולחן קפה זול עץ מלא ועיצוב שולחן קפה עץ

שולחן קפה Menzzo.fr הוא שולחן קפה חם ומוצק זה מוסיף מגע של עיצוב בסלון שלך. שולחן קפה מעץ סגלגל נותן מגע של שלווה ועידוד בסלון עכשווי, ומספק מוצקות אופטימלית כדי לקבל בברכה אפריטיפים, מגשי טלוויזיה וכל ההזדמנויות לאסוף את החברים שלך בסלון שלך. כמו כן, אנו מגלים את המודלים של שולחנות קפה לבנים ודגמי שולחן הקפה המודולריים שלנו.

עץ גלם עץ שולחן קפה ועיצוב שולחן קפה

בדוק את כל שולחנות קפה עץ זול שולחנות זולים עץ מנזו טבלאות. המודלים שלנו זמינים זכוכית, עץ עם וללא אחסון למצוא קטלוג מרשים של מוצרים אשר להחיות את הסלון שלך! Menzzo עץ גלם שולחנות קפה מושלמים לחדר האוכל שלך, סלון, מטבח או כל חדר אחר על פי בחירתך. מלבני, אלון, טיק, אורן או עץ מלא זה רהיט מושלם כדי להשלים את העיצוב שלך! יותר אביזר, זה חתיכת הרהיטים ניתן לשים בסוף הספה כדי להיות מסוגל בקלות לשבור את העסק של כל יום.
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 24 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 24 פריטים -
עמוד

שולחנות קפה זולים


שולחנות קפה מעץ יש את היתרון של בשימוש למטרות רבות. בפנים אכן, הם מטילים את עצמם לא בהכרח על ידי האלגנטיות שלהם, אלא על החום שלהם על ידי צדדיות שלהם. שולחנות עץ נוגדי עץ ישמשו כדי להתאים בקבוקי משקאות, מגשים, כמו גם מכשירים חשמליים כגון טלוויזיה למשל. שולחן העץ מעץ גונב את המופע מאחיותיו על ידי האדיבות שהוא משחרר בפנים עכשוויים. זה par מצוינות המקום של מפגש מחודש בין חברים מול תוכנית הטלוויזיה האהובה עליו.

Menzzo מציעה מספר סוגים של שולחנות קפה מעץ של צורות מלבניות, עגולות או אליפסות. הם קיימים במספר צבעים (שחור, אדום, כחול ...), וכן בכמה סגנונות (louvers, פטיפונים, מגירות ...). עבור אלה שרוצים לשחק על בהירות החדר שלהם, אנו מזמינים אתכם להסתכל בצד של שולחנות קפה זכוכית .

Loading...