שולחנות סקנדינביות

שולחנות בסגנון סקנדינבי שלנו עבור עיצוב נורדי בבית

ישנם סגנונות לייצא היטב. זהו המקרה של ריהוט סקנדינבי אשר ביססה את עצמה מעבר לגבולות המסורתיים שלה לכבוש בכל רחבי אירופה ולכן לעשות קישוט סקנדינבי חובה. "יופי הוא בפשטות": אין ספק כי זה סוג של חשיבה בהשראת רהיטים סקנדינביה . בדיוק כמו כורסאות סקנדינביות , השולחנות פשוטים, פשוטים, ללא מיותרים או סלסולים, השולחנות הסקנדינביים משתלבים בצורה מושלמת עם המסגרות והקישוטים העכשוויים. מושלם עבור לקשט את הסלון, שולחנות בסגנון סקנדינבי שלנו יביא מגע זה של cocooning כל כך מוערך.

שולחנות אוכל סקנדינבי לכל הטעמים

צורות גיאומטריות שונות: שולחן סקנדינבי עגול , סגלגל או מרובע .... הם באים עם כיסאות תואמים ויהיה שימושי עבור רגעים או מקרים של שיתוף פעולה ושיתוף סביב ארוחה טובה או משחק קלפים. בדרך כלל עשוי עץ, שולחנות סקנדינביה של Menzzo מוצעים לך בכמה צבעים בצבע אחד או שני צבעוניים. הפוך את הבחירה שלך של שולחנות סקנדינבי עם כיסאות סקנדינבי התאמה בדף שלנו וליצור עיצוב נורדי שלך! אידיאלי לחדר הילדים, למשרד, לסלון, לחדר האוכל או לכל חדר אחר בבית בסגנון סקנדינבי בסגנון Menzzo הוא חפץ דקורטיבי טוב מאוד עבור עיצוב שוודית.

סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 21 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 21 פריטים -
עמוד

השולחן הסקנדינבי: עיצוב וריהוט מעשי

הטבלה הסקנדינבית שלנו תתאים באופן מושלם לחדר האוכל שלך, כדי להבטיח לא המעשיות היומיומית אופטימלית, אלא גם על ידי ביצוע כל הקסם של עיטור נורדי שלך. תוכלו למצוא בקטלוג שלנו מגוון רחב של שולחנות עם רגלי עץ או אלון חיקוי. כל דגם באוסף שלנו הוא כמובן נכון לעקרונות העיצוב הסקנדינבי, כולל שימוש עץ MDF טבעי. שולחנות קפה סקנדינבי שלנו קל לשמור על איכותם מבטיחה אריכות ימים שלהם. אל תהססו ללוות עיטור נורדי שלך עם שרפרפים סקנדינבי יפה poufs . אנו נשארים לרשותך לקבלת עצה בנוגע לרכישה, הזמנה או תחזוקה של הטבלה הסקנדינבית שלך. כל מה שאתה צריך לעשות זה ליהנות שולחן האוכל הסקנדינבי שלך כי ישכנע אותך עם המראה המודרני והמסורתי שלה, וכמובן המגמה.

Loading...