שולחנות קפה סקנדינביים

שולחנות קפה סקנדינביים זולים ממנצו

Menzzo revisits שלה Scandinavian שולחן קפה מודלים עם מגע נורדי כי עכשיו יש חיקוי הרבה מעבר לגבולות גיאוגרפיים שלה. ואכן, הרהיטים הסקנדינביים סופרים יותר ויותר חסידים במשושה. Menzzo תמיד מקשיב ללקוחות שלה לקח את מלוא הענין שלך מוצרים אלה ומציעה הדגמים היפים ביותר בטווח.

היתרון של שולחן קפה סקנדינבי הוא כי היא תופסת שטח קטן, אבל יכול לשרת מטרות אחדות. בדרך כלל עשוי עץ, שלוש רגליים צורה עגולה, שולחן קפה סקנדינבי קיים במספר דגמים, לעשות את הבחירה שלך!

שולחן קפה נורדי לתפאורה שקופה ומפוצלת

עבור החורף הזה, אין דבר טוב יותר מאשר להתחבא מתחת לשמיכה או את השמיכה בזמן חם בבית הקטן שלו. זו הסיבה שאנחנו מציעים שונים סקנדינביה סקנדינביה לשלוף שולחנות קפה או תה צמחים.
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 9 פריטים -
הגדר מיון בסדר עולה
- 9 פריטים -

שולחן קפה סקנדינבי: עיצוב התייחסות

חפץ דקורטיבי חיוני במטבח, שולחן הקפה הסקנדינבי יפתה אותך עם המראה האופייני לצפון אירופה. הודות עץ טבעי מוצק וחומרים איכותיים אחרים, יש לך גם את הביטחון של נהנה עיצוב שולחן קפה עמיד, אידיאלי למשל עבור הסלון שלך. החנות שלנו מציעה מספר צבעים וצורות: אתה יכול לבחור שולחן קפה סקנדינבי לבן, שחור מט, או אפור, ומודל עם מגש עגול, מרובע או מלבני. כל שעליכם לעשות הוא לגלות את כל הקסם של העיצוב הסקנדינבי. תן מבט חדש הפנים של הבית שלך עם שולחן קפה סקנדינבי!

Loading...