שידות מעוצבות

שולחנות ושרתי מנצו

בין אם בעבודה או בבית, תמיד יש צורך במשרד כדי לארגן טוב יותר. אנו מציעים לכם מבחר רחב של משרדים אופנתיים. מרווח מאוד, הם מאפשרים לך למיין דרך ארונות תיוק שלך, ניצול של משטח עבודה גדול. בהתאם לדגם, הריהוט כולל מגירת אחסון אחת או יותר. באותו אופן, לאחרים יש מדפים קטנים מאוד שימושי. המשרדים המפוארים הללו מיוצרים בחומרים שנלמדו בקפידה כגון עץ, מתכת (נירוסטה למשל) ואפילו זכוכית. האיכות שלהם היא יותר כדי להוכיח כפי שהם חזקים ועמידים. בנוסף, הרהיטים זמינים במגוון צבעים, וזה תלוי בך כדי להפוך את הבחירה שלך. לבסוף, הם מעשיים מאוד וניתן להשתמש בו בכל חדר של הנוחות שלך.

מזכיר הרהיטים הנצחית

עבור המסורתי ביותר שלנו, Menzzo.fr מציעה ריהוט מזכיר יוצא דופן שיוסיף ללא מגע נוסטלגיה. חותכים עקומות ישר וטהור, רהיטים אלה ללכת חיוני תוך שמירה על העיצוב ועל האוויר של הזמן. הם מציעים אזור עבודה גדול והם אופטימליים עבור עובדים גדולים. מעשי, ללא סלסולים ועם מספיק, הם בטח יביאו לך סיפוק. גם לגלות את כל האחסון שלנו יש את החדר או המשרד המתאים ביותר בעבודה.
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 32 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 32 פריטים -
עמוד

עיצוב משרדים וזולים מ Menzzo

גלה ללא דיחוי את משרדי עיצוב וזול מ Menzzo. בעץ, מתכת או זכוכית, הם יביאו לך את המקום לעבוד או להתקין את המחשב. עם שפע של שטח אחסון, הם אידיאליים עבור אנשים שאינם רוצים לעזוב את חפציהם להיות מאורגן ככל האפשר. מזכיר אמיתי, יש לכל סגנונות ללא ספק תוכלו למצוא ללא ספק את אחד שאתה צריך. מן העיצוב הקלאסי ועד המודרני, המעצב של Menzzo ושולחנות יקרים בהחלט יביאו מגע של סגנון למשרד או לחדר השינה. היום, זה כלי קישוט פנים אמיתי, אז לא עושים את הבחירה שלך בקלילות! ליווי עיצוב פנים של החדר שלך עם אחד השידות שלנו!

Loading...