פתרונות אחסון

ארונות של Menzzo.fr

אל תהפוך אחסון יותר של מטלה. חסוך זמן ואנרגיה על-ידי בחירת יחידות האחסון של Menzzo. מעשית, מרווחת ומתאימה לכל החדרים, הם מאפשרים לך לאחסן מקסימום של עסקים במינימום של שטח. חסון חסון, ארונות אחסון הם זמן נבדק יעזור לך בטווח הארוך. בגלל העיצוב שלהם, ריהוט זה יכול גם ללכת במטבח, חדר האוכל או בסלון שלך. פעם לכה, התחזוקה היא פשוטה מאוד, אתה רק צריך לנקות אותם כדי לא לתת להם לקחת את האבק. גלה ללא דיחוי נוסף, שלנו dressers, ארונות ושולחנות ההלבשה. אנו מציעים גם רהיטים קטנים יותר כגון שולחנות המיטה שלנו.
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 209 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 209 פריטים -
עמוד

The Blog

Meubles de rangement et décoration intérieure : comment faire la bonne paire?

Meubles de rangement et décoration intérieure : comment faire la bonne paire?

La mode du DIY (Do It Yourself) et les réseaux sociaux ont permis aux plus créatifs de partager facilement leurs réalisations. Ce qui a multiplié les idées déco et favorisé l’apparition de meubles aussi pratiques qu’élégants. C’est le cas des meubles de rangement qui deviennent aujourd’hui de véritables éléments décoratifs. Vous habitez dans un petit espace ? Notre article est fait pour vous !

קרא עוד

תיבת אחסון: הפשרה הנכונה

תיבת האחסון אידיאלית לאנשים שמעריכים את ההזמנה. דיסקרטית ומעשית, הוא יכול לאחסן דברים רבים מבלי לקחת יותר מדי מקום כפי שזה יכול להיות במקרה של שידה או ארון. לאחסן את החפצים שלך, ולאחסן את הקופסה מתחת למיטה או בארון. זה מאפשר לך לסדר את העסק שלך בלי להישאר בפינה אחת של החדר. זהו שיקול הדעת הטוב ביותר. שלא כמו אחסון אחרים בסלון, תיבת האחסון הוא להתאמה והוא יכול ללכת בכל החדרים על פי התועלת שיכולה להיות. כמו כן, אנו מגלים את תיבות האחסון שלנו, שהן ריהוט דומה.

Loading...