ראשי מיטה

עיצוב ראש

משענות ראש בעיצוב menzzo.fr המקורי יהיה המגע הסופי חסר מן החדר שלכם. ראש מרופד, קטיפה, עם עץ או אפקט עור, headboards שלנו מיד לתת תפאורה ואווירה עכשווית לביתך.

ראש מרופד יוצר אווירה חמימה אשר תזכיר לך את סגנון צ'סטרפילד או עיצוב של 50 .

ראש המיטה 140 ס"מ עד 180 ס"מ

עיצוב ראש המיטה שלנו זמין לכל פורמטים: 90 ס"מ , 140 ס"מ , 160 ס"מ או 180 ס"מ המיטה שלך תהפוך עם צבעים אופנתיים אופנתיים: ראש המיטה שחור , לבן , חום , חום, בז 'או כסף. קח את הצעד, Menzzo.com headboards נועדו להתקנה קלה בתוך שניות.

1-18 של204

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

הבלוג

לוחות אופנתיים עבור 2019

לוחות אופנתיים עבור 2019

הזיגוג האמיתי על העוגה, את ראש המיטה מביא מגע של אלגנטיות, חידוד או מקוריות לחדר שלך. רחוקה מלהיות אנקדוטית, היא זו שמניחה את הטון. יש את כל הצבעים, את כל הצורות ואת כל החומרים, אבל אילו יותקנו הפנים שלנו בשנת 2019?

קרא עוד

ראש מרופד זול עם Menzzo.co.uk

את לוחות ראש Menzzo נוחות הנוחות אבל במיוחד המעשיות. לוחות עץ מרופדים או עץ מלווים לעתים קרובות על ידי מקומות אחסון כגון ארון אחסון כדי לספק לך אזור הרפיה פונקציונלית. אל תהסס ללוות את ראש המיטה שלך עם תאורת לילה כדי לתת נפח יותר לחדר שלך. עיין בכל האפשרויות הנוספות, אלא גם בכל החומרים השונים שנמצאו על סוג המיטה (יחיד, כפול) המוצע באתר. אלה הם בדרך כלל headboards ב עץ מלא, עץ לבוד או אפילו veneered עץ עם גימור לכה. מצא מודלים מאוד מרופד ונוח מודלים עור, אחרים עשויים microfiber או חומרים אחרים. זכור לקבוע את הגודל של ראש המיטה שלך לפי סוג המיטה שלך, פשוט כפול, מיטת קווין או מיטת קינג סייז. במקרה האחרון, ברור לבחור כרית 180 ס"מ בראש ולא 140 ראש 160 או 160. אז אתה תראה דברים גדולים עד הסוף! שאל את עצמך אם יש אפשרות ללוות את העיצוב שלך עם מדפים, או ארונות או שולחנות ליד המיטה.