מיטה עם אחסון

מיטה עם אחסון זול

מיטה עם אחסון הוא פתרון יעיל כדי להגדיל באופן משמעותי את שטח האחסון של חדר השינה. על ידי פתיחת המגירה או על ידי העלאת sommier, מיטות עם אחסון של Menzzo.fr מציע חללים גדולים לאחסן את כל העסקים אשר מתקשים למצוא את מקומם בבית. מיטה עם אחסון, עיצוב, שיק ומעשי, זה חדר ונוחות יותר בחדר השינה.

מיטה עם מגירות

המיטות עם המגירות המוצעות על ידי Menzzo הן חלופה מיטות עם אחסון קלאסי שבדרך כלל יש חזה מתחת למזרן . המגירות שלה מציעים גישה נוחה יותר לבעלים שלהם ולהימנע צורך לבטל את המיטה כדי לגשת אל תיבת האחסון . מרווח ומעשי, הם יכולים לאחסן דברים רבים כמו צעצועים של הילדים שלו או דברים אישיים. עבור אלה המעוניינים לקבל גישה לאחסון עוד יותר, לגלות עכשיו את ההצעה שלנו על שולחנות הלילה !
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 35 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 35 פריטים -
עמוד

מיטות עם עיצוב אחסון וזול

Menzzo מציעה את המיטות האחרונות עם אחסון אופנתי. עיצוב זול, הם כלי קישוט אמיתי לחדר שלך או חדר של חברים. נוח, מודרני, זה יכול להסתגל לאווירה שונים תוך הוספת חותמת להכחיש לחדר שלך. עשוי מחומרים הטובים ביותר, אלה מיטות חזקים שיספקו לך איכות שינה לאורך זמן. אתה מוזמן לבחור את המזרן בו זמנית כדי להבטיח את האולטימטיבי בנוחות איכות שינה יוצאת דופן.

Loading...