הדומים עם אחסון

ספסל חזה ואחסון

ספסל אחסון הוא מעשי: ואם זה היה שיק? זהו האתגר כי Menzzo.fr מציעה על ידי מתן שידות אחסון מכל הגדלים ובחומרים רבים. ספסל תא המטען מחייב את הנתינה לנעים. לדוגמה, אתה יכול לאחסן את הצעצועים של הילד שלך בסלון שלך יש אותם בהישג יד בכל פעם שהוא מרגיש את זה. זה יחסוך ממך להרים אותם בחדר שלך.

ספסל המטען בקצה המיטה

הספסל תא המטען מושלם ללכת לקצה המיטה, אחסון אלה הם יותר מעשית מדי יום עבור אוהבי האחסון הגדול ביותר. מעבר למעשיות שלהם, זה מוסיף מגע של המודרניזם ואת סגנון תודה על העיצוב שלהם. הם הופכים אלמנטים של קישוט אמיתי להשתלב בחדר שלך. להתאים אותו עם ראש המיטה שלך לייפות את תפאורה הביתה!
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 30 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 30 פריטים -
עמוד

הפונקציה של תיבת האחסון

את תיבת אחסון פנים הוא פיסת ריהוט כדי לעזור לך לאחסן ולפנות מקום. בצורה נמוכה ומאורכת, עם מכסה כמו הפנים העליונות. מאוד שימושי לאחסון בגדים, אוסף המגזין או מעילים מגושם, במקרה אחסון זול menzzo ממוקם במקום שבו אתה צריך לפנות מקום. קל לגשת, מעצבים להגדיר את הבר גבוה מאוד בעיצוב, עיצוב ומעשיות של החזה. אז אתה יכול למצוא גזעי אחסון עם צורה מעוקב, זה של שרפרף ועוד רבים. כמה מותגים וצבעים וצורות מחכים לכם: מנילה וספסלי האחסון שלה, או טווח פאנקי עם כל מוצריה. גלו את הסלון שלך סט של אחסון בחזה הזול פלסטיק, מתכת או עץ לאחסן, צעצועים של הילדים שלך, פשתן אובייקטים דקורטיביים, וילונות, DVD שלך או חלק ההלבשה שלך.

מבחר הגזעים החדשים שלנו זמין בכל צבע (אפור לבן שחור). להזמין באתר ולסגת בחנות. אידיאלי לחדר של ילד או חדר מחשב, ספסל תא המטען או ספסל תא המטען מאפשר לך בקלות לאחסן מלאי של משחקי וידאו, צעצועים sotcker, תמונות או כל סוגי כלי. כמו קופסת ענק, הספסל תא המטען הוא מעשי מאוד כמו אחסון מתקפל וניתן להשתמש בו במקרים רבים.

קופסת אחסון חכמה

אין זה סוד כי אחסון בבית או בדירה לפעמים יכול להיות משימה קשה, במיוחד כאשר אין לך את החזה הנכון. זה מוצג כאן מחסן אחסון מפתיע לחלוטין. מחוץ לקופסא האחסון הקלאסי, יש מודלים גאוניים מאוד של רהיט זה. לכן, יש poufs חלולים שיכולים להפוך תיבות אחסון מעשי. שיטה זו מורחבת גם ספסלים, אשר רק להעלות את המושב כדי לקבל תיבת אחסון נחמד. בנוסף, כמה ספות גם יש מנגנון חכם. שימו לב לנוחות של רהיטים מרופדים אלה המשמשים גם כריהוט ישיבה והרפיה. הם מרופדים בעיקר עם טיפול בכיתה נדירה. לבסוף, החזה גדול מספיק כדי שתוכל לאחסן פריטים יקרי ערך. להרחיב את נפח האחסון שלך ולגלות שלנו נוח על Menzzo.fr.

Loading...