שטיחים

עיצוב השטיח השטיח המודרני עבור הסלון

כדי להגן טוב יותר על כיסוי הרצפה בדירות שלך או בתים שונים, שטיחים הם הפריטים המתאימים ביותר. אנו מציעים לכם מבחר ייחודי של שטיחים מודרניים ועיצוב בצבעים שונים. צורתם המלבנית הקלאסית מתאימה לכל פנים ללא קושי. לגבי הצבעים שלהם, הם למדו כדי לעורר שלווה ורוגע, ו להתנודד בין שחור לאפור. הגודל של שטיחים אלה הוא להרחבה ולכן תלוי פני השטח אתה רוצה לכסות. בנוסף, הם עשויים עם בד באיכות גבוהה לעמוד ללבוש. מחצלות אלה הן פשוטות לשימוש והן קלות לניקוי. מעשיים מאוד, הם מכסים את החדרים שלך, את הסלון שלך ואפילו את המסדרונות. לבסוף, מוטיבים אמנותיים מופלאים משוכפלים ומעניקים להם קסם ייחודי, סגנון אופנתי, עכשווי או קלאסי יותר. אתה רק צריך לנסות את השטיחים האלה לא להפריד עוד. הצטרף לשטיח עכשווי וגלה מחדש את הבית שלך. תוכלו ללא ספק להיות מסוגל ללוות את השטיח החדש של פריטי עיצוב דקו שנבחרו על ידי Menzzo.
סנן לפי
איננו מסוגלים למצוא מוצרים תואמים את הבחירה.

The Blog

איך לנקות שטיח?

איך לנקות שטיח?

שטיחים דורשים תחזוקה קבועה כדי להסיר אבק ולשמור אותם במצב טוב. טכניקות הניקוי משתנות בהתאם לחומר המשמש וכן לסוגי הכתמים שיש להסיר. באשר לתדירות, אתה חייב לעשות את זה לפחות פעם בשבוע. זה עושה ניקוי קל יותר, כי השטיחים שלך מתוחזקים היטב.

קרא עוד

שטיח עכשווי עבור פנים מודרני

Menzzo.fr מציע לך את האפשרות של מודרניזציה הפנים שלך בעלות נמוכה יותר. גלה את כל השטיחים העכשוויים שלנו שיביאו לחדר המגורים שלך או לכל חדר מגע מסוים של המודרניות. שטיחים בסלון שלנו בהחלט לעמוד בקריטריונים אלה, בגלל האיכות שלהם, אלא גם העיצוב שלהם בקפידה עבד. היתרונות שלהם לא עוצרים שם, הם גם יביאו חום לחדרים שלך ולאפשר לכוון את האקוסטיקה של החדרים שלך. עבור אנשים המחפשים פשטות, אנו מציעים גם שטיחים מקורים ונעימים, אידיאליים לשהייה וליצור אווירה מחודשת. תוכלו ללוות את השטיחים היפים ביותר של גופי תאורה על מנת לשכלל את עיטורכם בפרטים הקטנים ביותר הודות למנצו!

Loading...