כיסאות לואי

כיסא מדליון זול

כיסא מדליון הוא אחד החלקים החיוניים של רהיטים עבור הבית שלך. כיסא אולטרה שיק עם מראה קלאסי מבנה חסון. כיסאות נוחים עם גב סגלגל, מרופדים או לא למודרניות עוד יותר (כמו כיסאות Plexi מדליון ). כיסאות אלה נקראים גם " כיסאות בסגנון לואי השישה עשר " כאשר הם אפילו יותר מפואר. זמין לבן, אדום או בז ', כיסאות מדליון הם באיכות מעולה ולספק תמיכה טובה. בחירה של כסאות מדליון, כיסאות עם תיקיות אובלי, כיסאות יציבים וחזקים מדי יום, הוא להעדיף את שיק מסיבי! בין אם מודרני, כפרי או לא טיפוסי , בין אם פשתן , קטיפה או עץ כיסאות מדליון שלנו ייתן אישיות לכל חדר בבית שלך: סלון, משרד או אפילו את הגן.

כיסאות מדליון הם לעתים קרובות מושלם עבור משרדים, שיק ונוח, הם לעתים קרובות להתאים את האווירה שאנחנו רוצים לשכפל בחדר הזה. עבור אלה המעוניינים לשחזר אווירה קלאסית יותר, אנו מזמינים אתכם לגלות את כל כיסאות המשרד שלנו.
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 63 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 63 פריטים -
עמוד

The Blog

כיצד לזהות כיסא לואי ה -16?

כיצד לזהות כיסא לואי ה -16?

המלך לואי ה -16, לאחר סגירת המשטר Ancien, גם השראה מעצבים רבים של זמן (בין 1750 ו 1795). כיסאות שלטונו לוקחים שורות ישרות יותר ופחות ראוותניות, שלא כמו מוצרי לואי החמישה-עשר. תקופה זו מעמידה קדימה צורות גיאומטריות סטנדרטיות, בהחלט, אבל תמיד מאשרת את מותרות יוקרה כל כך מוערך על ידי המלכים הצרפתים, אשר אולי לפתות אותך.

קרא עוד

כיסאות מדליון בסגנון לואי ה -16 של Menzzo


כיסאות המדליון הם רהיטים המזמינים חזרה להיסטוריה שלנו. הם אלה של הקיסרים הגדולים שסימנו את חותמם את העבר המפואר של צרפת, ומכאן הכינוי שלהם "כיסאות לואי ה -16". Menzzo מציע לך את התכשיט הזה של המורשת התרבותית שלנו כמו קריאה של כף הרגל ל"אוצרים ", כמו גם את אוהבי הבארוק וינטאג '. כיסאות לואי ה -16 בסגנון מדליון הם ריהוט בולטת עבור סגנון מרשים מאסיבי שלהם, והוא מתאים הן לבית שלך במשרד. הם מטילים עמדה על כל מי שיושב שם: תנוחה זו מעוררת אמון וגאווה, אשר מחייב אותך להישאר את החזה הנכון בצורה של העוצרים של העבר. כיסאות הבארוק נותרו קלאסיים למרות מזג האוויר. הכיסאות שלנו זמינים בצבעים של יוקרה גדולה כגון לבן. מגע של המודרניות מתווספת באמצעות חומרים מגוונים יותר מאשר בזמנו (plexi, simili ...). כיסאות בסגנון הבארוק הם מרופד לעתים קרובות עם קצף, עור או קטיפה, כיסאות אלה ייתן נשמה לחדרים שלך. בחירה עבור כיסאות מדליון להישאר שלך היא לבחור את היוקרה ואת חפץ כי יישאר מותאם לכל אופנה חולפת. קנה היום Menzzo כיסאות זולים מדליון בדף הקטגוריה שלנו ולחדש חדר האוכל שלך קישוט, מטבח, משלוח מהיר!

Loading...