כיסאות בר

בר כיסא בר שרפרף זול

אופנתי מאוד, כיסאות הבר שלנו מושלמים לקישוט הבר שלך או מטבח פתוח. על ידי הרבה או על ידי יחידת, כיסאות הבר שלנו כיסאות עיצוב זמינים בצבעים רבים כדי להתאים את העיצוב שלך. אז אתה יכול למצוא את הצואה הלבנה שלנו, אפור או שחור ולהתאים לפי הרצונות שלך!

אידיאלי אם אתה מחפש כיסאות בר זולים , טווח שלנו מציע עיצוב אופנתי אופנתי.

עבור סגנון עכשווי או תעשייתי , לבחור שלנו בר שרפרפים שחור lacquered או מתכת. עבור סגנון וינטג ' ו quilted, אנו מציעים כיסא בר Chesterfield , נוח ועיצוב.

אם אתה רוצה תפאורה מודרנית יותר punchy, כיסאות הבר שלנו זמינים גם אדום או כתום. בגימור מט או לכה, הם בהחלט לעשות תחושה לאורחים שלך.כיסאות גבוהים לכל הטעמים

אם אתה רוצה להתמקד המעשיות של הבר שלך למטבח שלך, יודע שאתה יכול למצוא כיסאות גבוהים מתקפלים או מתכווננת באוסף שלנו. אתה מוזמן לעיין בכל האוסף שלנו של כיסאות בר זול על Menzzo!
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 42 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 42 פריטים -
עמוד

כסאות בר ושרפרף ברכל הדגמים של כיסאות בר ובר זול שרפרפים זמינים בחנות המקוונת שלנו. מצא שלנו לבן, אפור, עור, כחול כיסא בר כיסאות כדי להחיות את חדר האוכל ואת הסלון. יש לך בר במטבח שלך, שולחן גבוה? בחר את שרפרף הבר המעוצב, מרכיב חיוני לבידור אורחים או פשוט לאכול על שולחן גבוה. העיצוב שלנו בר כיסא דגמים להתאים באופן מושלם לתוך עיצוב עכשווי אופנתי.

כיסאות הבר מעוצבים בקפידה כך טעימות של משקאות שונים הוא facilitated אבל גם עבור המשתמש ליהנות כיסא גבוה מתכוונן. אתה יכול בקלות להתאים את גובה מלא של כיסאות Menzzo ושרפרפים עבור נוחות אופטימלית. מצא עיצובים, ביסטרו, מודרני או עתידני, סקנדינבי, דנה מעצבים בר כסאות, ועוד. מודלים Mensto barstool זמינים לבן, שחור, אפור מתכת או פלסטיק ניתנים להתאמה עבור מושב מושלם. כיסאות הבר של Menzzo מתוכננים גם לקשט את המטבח שלך. ניתן גם ללוות אותם עם כיסאות stackable .

Loading...