ספסלים והדומים

ספסלים והדומים מעוצבים לבית

אתה צריך עוד פיסת ריהוט לשבת האורחים שלך? מצאת את מה שאתה צריך. ספסלי מנזו מושלמים לסלון, לחדר האוכל או למטבח! עם מושב נוח מרופד, זה חתיכת אידאלי של רהיטים אם אתה רוצה להתגבר על חוסר הספה השנייה. ספסלי הספסלים שלנו זמינים במספר צבעים (לבן, אפור, שחור ואחרים) ובחומרים שונים בהתאם לחדר שבו אתה רוצה לשים את זה (עץ או בד). אתה מוזמן לגלות את כל ההצעה שלנו על הספסלים וההדומים כדי להשלים את העיצוב הפנימי שלך.

ספסל מעץ : אידאלי עבור הגן

לאחר לכה מוגן, הספסל הספסל בעץ הוא חובה עבור הגן. מושלם לנוח, לקרוא ספר או פשוט לקבל עבור ברביקיו, זה מאפשר לך לעשות את רוב הגינה שלך במהלך הקיץ. תחזוקה קלה, הוא אחד המוצרים שאתה יכול לשמור במשך שנים רבות.
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 73 פריטים -
 1. 5 שבועות
  549.00 ₪

  הדום צבעוני רגל מעץ דגם ראייפור

 2. 5 שבועות
  969.00 ₪

  סט הדומים מעץ בד צבעוני דגם מדורה

 3. 5 שבועות
  649.00 ₪

  הדום מעוצב רגל עץ דגם פאייל

 4. 5 שבועות
  299.00 ₪

  הדום נפתח עם אחסון דגם מנילה

הגדר מיון בסדר עולה
- 73 פריטים -

ספסל ספסל עיצוב הפנים שלך

Menzzo בחרה את ספסלים הספסל הטוב ביותר עבור הבית שלך. ריהוט מעצבים אמיתי, הם יכולים לחולל מהפכה בעיצוב הפנים של הסלון שלך, חדר האוכל או חדר השינה שלך. עם או בלי אחסון, יש להם גם היבט מעשי לא זניח שיכול לגרום לך לשנות את דעתך. בהשראת לבוש פנים מודרני ועכשווי, את הקווים ואת הקימורים של ספסלים שלנו ספסלים עיצוב לעשות כלי קישוט אמיתי. פיסת ריהוט קטנה בזכות עצמם, אנחנו חייבים עכשיו לסמוך עליהם! Menzzo מזמין אתכם למצוא כעת את כל האוסף שלה ואת כיסאות מדליון שלה, אידיאלי ללוות ספסלי הספסלים שלך עיצוב!

Loading...