פופים

עיצוב וזול פוף עם Menzzo

פוף הוא לעתים קרובות היחס המסכן של המספרות: עדיין פוף עיצוב בצבע בהיר או דיסקרטי, תמיד מוסיף מגע של חמימות ונוחות בסלון. Menzzo.fr מציע poufs רבים, שחלקם להסתיר אחסון דיסקרטי, ואשר להעלות את העיצוב הכללי של כל הסלונים. אידיאלי כמו כסא או כיסא מזדמנים , פוף מציע הרבה יותר נוחות ועיצוב שלו מוסיף נופך של סגנון לחדר שלך. פוף על ידי מנצו מאפשר לקבל אורח בלתי צפוי ולהציע לו ישיבה ללא דופי. גלה את כל ספות פינה שלנו, כי אתה יכול ללוות עם פוף זול שלך.

אגס פוף או פוף אחסון

Menzzo לא רק להציע שעועית קלאסית. האם יש לך רוח מחוץ לקיר ואת רוצה שזה יורגש בכל חדר המגורים שלך? גלה עכשיו oys המושלם שלנו ליפול לקחת הפסקה של כמה רגעים. עבור אנשים המחפשים פוף מעשי ושימושי בחיי היומיום, העות'מאן, עם תיבת האחסון שלו, יהיה ללא ספק אחד שאתה צריך. נוח בדיוק כמו העות'מאנית המסורתית, האחסון שלה מאפשר לך להחליק כמה עסקים יש פנים ללא רבב.
סנן לפי
איננו מסוגלים למצוא מוצרים תואמים את הבחירה.

פוף או רגל?


לקבלת תפאורה שלך, למצוא את הדגמים שלנו בד פוף, פוף בז ', כחול, גזע מרובע ועוד הרבה בקטגוריה פוף שלנו בחנות המקוונת שלנו. העות'מאן נמצא בדרך כלל בסלון. צורת המושב הנמוכה שלו מאפשרת לה לשמש כמשענת רגל על ​​ידי המשתמש. רהיטי הרפיה אמיתיים, הוא מאפשר לנוח את רגליו מול הטלוויזיה או לקרוא את העיתון שלו. עם זאת, זה יכול לשמש גם חתיכת תוספת של רהיטים. זה לעתים קרובות מרכיב של רהיטים קובע כגון ספות או כיסאות טרקלין כמו הדוכסית שבורה. מספר מותגים זמינים על הפלטפורמה שלנו, במספר צורות ובכמה צבעים ועיצוב. מצא את כל הצורות שלנו של ריבוע מרובע, עגול, מרופד או מריו, עם צבעים כגון שחור, לבן, אפור, וכו '

Loading...