כורסאות

גלו את המעצב ואת הכורסאות הזולות

Menzzo.fr בחרה מגוון של כיסאות עיצוב , אופנתי. מוצרי Menzzo.fr והריהוט הם שם נרדף לאיכות ונוחות. גלו את המרקם או כורסאות העור שלנו שיתאימו באופן מושלם לכל חדר בביתכם: מהמשרד לחדר השינה, עוברים את הסלון ואת חדר האוכל. לא משנה מה הסגנון של עיצוב הבית שלך, Menzzo הוא הכיסא האידיאלי עבור הבית שלך. הכורסאות שלנו מסתגלות למרחבים קטנים כמו גם גדולים. הם זמינים במגוון רחב של גוונים של צבעים, כך שיתאימו לכל סגנונות של עיטור: אדום, שחור, סגול, אנתרסיט, ורוד, כסף, חום ... אתה רוצה לרכוש כיסא קפריולט אפור בהיר ? כורסת בד עם משענת רגל ? או ראטאן שבו אתה יכול ליהנות מפגישות הרפיה עדינה?

מכיסא למועדון

האם אתה רוצה ליצור אווירה קלאסית? בחר עבור כיסא המועדון שיביא לחדר שלך מטמון מסוים כי האורחים שלך לא ישים לב. מעצב רבים וכורסאות זולות זמינים באתר Menzzo.fr. אם אתה יותר אקסצנטרי רוצה ליצור אווירה מיושנת, ולאחר מכן לבחור בכורסה וינטאג '! ריהוט Menzzo ואביזרים הם פשוטים כדי לשמור על איכות גבוהה. הם מתאימים לכל סוג של קישוט וכל מקום, אם יש לך הרבה מקום או לא. האם אתה רוצה כיסא הרפיה לצפות בטלוויזיה כאשר אתה חוזר הביתה? בחר כיסא מסתובב ונוח, המראה הקלאסי עשה עם חומר כגון עור smili. גלה גם את מיטב ספות ללוות את הרהיטים של הסלון שלך.
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 487 פריטים -
  1. 5 שבועות
    1,199.00 ₪

    כורסא דגם פרלה בד צבע וינטייג'

  2. 5 שבועות
    1,100.00 ₪

    כורסא מעוצבת בד צבע סגול דגם נעמי

הגדר מיון בסדר עולה
- 487 פריטים -

כיסאות נוח ועיצוב

הכורסאות שלנו אידיאליות לרגיעה ויסתגלו לחדר ולמצעים, כמו גם לילד או לתינוק. במלון Menzzo יש מגוון רחב של כיסאות נוחים, כך שתוכלו לעשות בחירה בסגנון א לה קארט. אלגנטי ובמחיר סביר, הם מושלמים להאיר את הפנים שלך ולהפוך אותו מסביר יותר. בחר אחד כורסאות chesterfield ארגונומי שלנו, זמין בד, כורסה נוספת, להירגע או כורסה אפקט ישן.כאשר אתה יושב ליד האח, בסלון או בחדר שלך ליהנות מושב מדי נוח מאשר עיצוב. הכורסאות שלנו על מודלים מסוימים מתכווננת בגובה הנטייה. ו מעז יש גרגר של טירוף לבחור אחד הכיסאות הנדנדה שלנו! עיון בקטגוריה שלנו וכל הדגמים באיכות גבוהה ולמצוא את הכיסא המתאים לך ביותר. צייד את הבית או הדירה שלך עם עור אלגנטי או כורסת בד, להנאת מבוגרים וילדים כאחד. זמין במגוון סוגים של צבעים, בדים ועיצובים, כורסאות הנוחות והארגונומיות שלנו נוחות, וניתן להתאים אותן בקלות ונוחות אינטגרלית. מצויד ספה פינתית לסלון שלך לייעל את החדר שלך למקסימום.

Loading...