ספה 3 מקומות

ספה 3 מושבים

ספה 3 מקומות הוא הפתרון האידיאלי להציע מרחב אמיתי של נוחות ושלווה בסלון. מן הספה הקבועה בעור, אל ספת קטיפה או ספת בד, ספות Menzzo.fr של שלושה מושבים עם עיצוב עכשווי משתלבים בקלות בכל הטרקלינים, הודות לצבעים המגוונים שלהם, הנעים בין שחור ללבן, כולל אדום וחפרפרת. אידיאלי ללוות פנים מודרני, שלנו 3 מושבים ספות קבועים בד להציע מושב נוח אשר ישרת אותך בטווח הארוך. אתה מוזמן לצפות ספות בפינה היפה שלנו שיהפוך תחליף נהדר אם יש לך מגבלות מקום.

הספה 3 המושב ספה ב Menzzo

אידיאלי כדי לקבל את האורחים שלך, זה יציע להם איכות מעולה של ישיבה הוא חתיכת ריהוט שאתה צריך עבור קבלות פנים מוצלח. עיצוב וזול, 3 ספות בד הספה הוא ערבות של קליטה מוצלחת. אל תתפשר על הספה הבסיסית פשוטה. הספה 3 מושב בבית Menzzo הוא כלי דקורטיבי אמיתי לסלון שלך או למשרד שלך. הדבר הכי קשה יהיה לבחור!
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 128 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 128 פריטים -
עמוד

ספות תלת-מידות של מנצו

באותו סגנון כמו האני השני שלה הספה דו המושבית, הספה שלושה מושבים מציע מקום חם לדיון ושלווה ללא תחרות. ספה בת שלושה מושבים בסלון היא ערובה לאווירה משפחתית, חמימות השוררת שם באופן קבוע ומסייעת להרגעה, ומציעה לאורחים רגעים ייחודיים של שיתוף ועליזות. היינו רוצים לחיות שוב ושוב. באשר למוצרי רהיטים שונים המוצעים על ידי החנות שלנו, טיפול מיוחד ניתנת העיצוב של כל הספה 3 מקומות כדי להבטיח איכות ואריכות ימים עבור כל דגם.

מודלים מסוימים הם מודלים של ספות 3 מקומות להמרה למיטה, נותן את זה רהיט מסוים צדדיות מסוימת בביתך. החומרים המשמשים זהים עבור ספה שתי מושבים (בד, קטיפה, עור ...), המציע איכות של נוחות כי רהיטים מעט מאוד יכול לשכפל. Menzzo מושך על התרבות והמסורת של מדינות רבות להציע לך כמה סגנונות שונים של ספות שלוש מושבים. גלה עכשיו מגוון רחב של ספות שלנו עם שלושה מקומות ואת החדשות האחרונות המציע לך Menzzo. עבור כל יתר השאלות הנוגעות לרכישה והספקה של הספה בת 3 מושבים, אחזקתה או מידע אחר, אל תהסס ליצור קשר עם צוות החנות שלנו.

Loading...