ספות נפתחות

ספה להמרה זול & עיצוב

הספה להמרה זול , קשה למצוא את הנכון, אבל Menzzo.fr בחרה ספות להמרה איכות: נוח, מעשי ועיצוב . גלה את כל הדגמים השונים שלנו למיטת ספה ומיטת ספה. לבחור עבור מיטת ספה להמרה ולשמור מקום מבלי להקריב את העיצוב שלך.

שחור , לבן , חום או חום , מיטות ספה להמרה יתאים לביתך.

האורחים שלכם לא יחשדו כי הספה הפינתית הניתנת להמרה או ספה 3 מושבים יכולים להפוך למיטה נוחה. מן מרופד או סגנון Chesterfield למראה נוח של ספת עור , ספות להמרה שלנו יתאים לכל תפאורה. במקביל שימושי, מעשי ועיצוב, menzzo.fr ספות להמרה יביא לך סיפוק.

מגוון שלם של ספת מיטה

הספה וספות להמרה מאפשרים לך לייעל את החלל שלך. ב anthracite, microfiber או בד, יש מיטה מעשית עם מיטת ספה נוחות כריות. ספות הזכות להמרה שלנו יתאים בצורה מושלמת בחדר השינה או בסלון מול הדוכן טלוויזיה עם שולחן צד. אל תהסס ללוות את קישוט העות'מאנית כדי להוסיף מגע של המודרניזם.
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 106 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 106 פריטים -
עמוד

The Blog

כיצד לבחור מיטת ספה?

כיצד לבחור מיטת ספה?

יש לך רק נכנסים ומחפשים ספה חדשה? האם ברצונך לקבל בברכה את החברים שלך ויש לך מיטה נוספת? אנו נותנים לך כמה טיפים, כך שתוכל לבחור את הספה בביטחון.

קרא עוד

המיטה ספה זול


גלה את כל המוצרים החדשים וספות להמרה זולה בחנות המקוונת שלנו. מצא את כל סוגי הספה או ספה למיטה להתקין בחדר שלך או להישאר שלך ולעשות את הבחירה שלך בין עיצוב ספות להמרה ומגמה. הטווח שלנו מציע ספות להמרה סוג "ספת מיטה" או לקנות ספה להמרה יותר קלאסי.

המודלים שלנו מושלמים לסלון, לחדר נוער או לחדר ילדים. נוח ושימושי הם יכולים לשמש ספסל להמרה לצפות בטלוויזיה או לארח חבר עובר. מצא את כל ספות להמרה שלנו עם כריות שלהם, כריכות שלהם בסגנון דקורטיבי עכשווי על Menzzo.fr

מבחר Menzzo של מיטת ספה הפיכה

בין אם גדולים או קטנים, ספות Menzzo להמרה מושלמים עבור הבית שלך. כדי להיות ממוקם בסלון, בחדר שלך או במשרד שלך, הספה להמרה יש הנכס העיקרי שלו קלות השימוש. פינות הפיך ואת ספות הפיך זמינים אפור בהיר, אנתרסיט, עור, אדום בכחול באור או כהה! מיטת הספה היא מיטה אמיתית בנוסף להיותה ספה. מיטת הספה יכולה להכיל שני אנשים ויש לה מזרן נוח מאוד עבור לילה מרגיע. גלה גם את כל ההצעה שלנו על ספות שלנו

Loading...