ספה של צ'סטרפילד

ספה של צ'סטרפילד

ספה של צ'סטרפילד : המילה הקסומה נושאת עימה את הריפוד, הנוחות, השקט והרכות שאפשר לצפות מהספה. Menzzo.com מציע מגוון רחב של ספות צ'סטרפילד , וחוקר חומרים וצבעים חדשים.

הספה של צ'סטרפילד: מראה מיתולוגי, רטרו ונצחית.

הספה chesterfield הוא הספה הן אופנתי אופנתי! זה גם נותן לך מושב רך מאוד ונוח! קבל את המראה רטרו של ספות Chesterfield !

גלה את הבחירה שלנו של ספה chesterfield במחיר נמוך. אין צורך להרוס עם 2 שלנו ספות chesterfield המושב.

הצ'סטרפילד הוא סוג של ספה הידועה במראה הנעים והאלגנטי שלה. אלה ספות מיתיים ייתן אופי יפה לסלון שלך. תוכלו לכוון את הספה שלכם עם כורסה צ'סטרפילד אופנתית אופנתית ונוחה. גלה את צ'סטרפילד כפי שמעולם לא חלמת.


כיצד לזהות ספה chesterfield אמיתי?
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 67 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 67 פריטים -
עמוד

The Blog

כיצד לזהות ספה Chesterfield נכון?

כיצד לזהות ספה Chesterfield נכון?

הספה של צ'סטרפילד היא רהיט שנהנה מפופולריות רבה על פני מאות רבות. הוא נולד במאה ה -18; והוא היה בעיקר רהיט שמור לאצולה האנגלית. נצחית, הספה Chesterfield עדיין מוערך היום, מאז התקופה הוויקטוריאנית של הכתר האנגלי. מורשת אמיתית, היא יושבת כיום בסלונים רבים. ריהוט זה משקף יוקרה ואלגנטיות עם מראה רטרו וינטאג '. אם לא היתה לך הזדמנות לקבל את המורשת הזו, אבל רוצה לקשט את הסלון שלך עם ספה צ'סטרפילד, אתה יכול ללכת https://www.menzzo.fr/canapes/canape -chesterfield .... עבור אתה מקבל אחד. זה פיסת ריהוט ייתן את הסלון אווירה אלגנטית ונעימה. כיצד לזהות ספה Chesterfield נכון?

קרא עוד

צ'סטרפילד: קלאסיקה של ספות מנצו


יש אופנות שעוברים דורות, כי הזמן משפר ולא לאחסן בארכיונים של ההיסטוריה. סגנונות כי למרות השנים ואת התוקפנות של נטיות חדשות להתחתן בצורה מושלמת עם האחרון ובסופו של דבר לזכות את הטוב של הדור הצעיר. הכורסה של צ'סטרפילד נכנסת למעגל סגור זה של מגמות המתנגדות לזמן. במקור זכותו של האצולה הבריטית היחידה, האלגנטיות שלו בסופו של דבר לכבוש את ליבם של כל המעמדות החברתיים להיות לא רק אופנה, אלא מורשת כי הוא עדיין מועבר לימינו מדור לדור.

ספה צ'סטרפילד להמרה: הבחירה של Menzzoלאחר ספה בסלון שלך פירושו בחירת חדר שאומר סיפור. הספה capitonné להמרה מושלם משתלב ביקום עכשווי ומשפר לפי מעמד מעמד הסביבה שלה. Menzzo revisits לך הפעם של הכתר הבריטי באמצעות כמה דגמים של ספות, כמה מפתה כמו אחרים. בדוק את טווח הצ'סטרפילד של Menzzo בדף הקטגוריה שלנו ואנו נדאג להזמנה שלך.

Loading...