ספה פינתית

ספה כנף עיצוב וזול

ספה פינה היא הפתרון האידיאלי כדי לייעל את החלל הזמין בבית שלך. ספות פינה שלנו מורכבים ספסל מושב 2/3 ו מרידיאן כי יגיע כדי ליצור זווית ישרה או זווית שמאל. פיתחנו הצעה רחב ומגוון להציע לך את הטוב ביותר במונחים של רהיטים. עם ספות פינות זולים או פנורמי, יהיה לך מקום של נוחות, הרפיה, ידידותיות לכל המשפחה: עבור בן הזוג שלך, הילד שלך ואפילו עבור התינוק שלך. גלה ספות בפינה הימנית או השמאלית עשויות במגוון רחב של סגנונות, צבעים, חומרים וגימורים.

ספות פינות להמרה לכל הטעמים

גלה ספות פינה שלנו עור, בד או עור עכשווי עיצוב המשתלבים בקלות בכל חדרי המגורים, עם הצבעים השונים שלהם. ספות הפינות שלנו נע בין שחור ללבן, מאדום ל סגול, מירוק לסגול. אם יש לך טעם חזק מאוד ואתה מחפש צל מסוים אין שום בעיה. אתה רוצה ספה אפורה בהיר עם זווית שמאל להמרה? או שאתה מעדיף ספה אפורה אנתרסיטית עם זווית הפיך? לא משנה מה הרצונות שלך מבחינת הרהיטים תמצאו באתר שלנו ספות פינה זולים שיספק את כל הרצונות שלך, מסכים באופן מושלם עם הרהיטים שלך. הספה פינתית מספק קיבולת ישיבה גבוהה על ידי משיכת זווית בסלון שלך. כמו כן, אנו מזמינים אתכם להשלים את הרכישה עם אביזרים כגון כריות, פופים ומצעים או אפילו כיסאות נוספים, אשר ישפר את העיצוב של חדר המגורים או חדר השינה שלך.
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 117 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 117 פריטים -
עמוד

מצא את כל הדגמים של ספה בפינה להמרה בחנות המקוונת שלנו. ספות פינתיות הן ספות הניתנות להמרה, אשר היתרונות הגדולים שלהן הן מעשיות ורב-תכליתיות. ספות אלה מתאימות למטב שטח לעזור לך לפתור את הבעיות של מקומות חסרים. צורתם מורכבת מקובץ גדול לישון בפינה מאפשר מרחב שינה נוסף. בנוסף השגת שטח לתפקד כמו ספה, הספה בפינה הוא גם אידיאלי עבור לקשט את הסלון שלך, נותן לו מראה מודרני אופנתי. מצא את המותגים שלנו רומא, אמיליו בצבעים שונים והסדרים שונים שתוכננו במיוחד בשבילך.

Loading...