ספות

ספות זולות: 2, 3 או 6 מקומות לפי הרצונות שלך

כל העיצובים הספה שלנו הספה זולה מתאים באופן מושלם בסלון שלך, במשרד שלך או בחדר שלך. עיצוב ספות 3 ספות המושב להביא נוחות ועיצוב אידיאלי הפנים שלך, מה שהופך אותו יותר נוח ונוח. מודרני ועיצוב הבחירה שלנו של הספה זולה וספה בפינה ילך בצורה מושלמת עם כל סוג של קישוט פריסה, למצוא את כל הסגנונות על Menzzo.fr

ספה מעצב זול: מושלם עבור חברים מבדרים

ספות העיצוב שלנו משתלבות באופן מושלם עם רוב הפנים שלך. הם מביאים מגע של המודרניות ויהיה המרכזי של הרהיטים שלך אם אתה רוצה להרשים את האורחים שלך. נוח, עמיד נצחי, ספות שלנו יהיה מושלם עבור חדרי המגורים שלך! תוכלו למצוא אותם זמין במספר פורמטים וכמה נושאים. מן העור אל הבד, תוכלו למצוא את אחד שמתאים לך.
סנן לפי
הגדר מיון בסדר עולה
- 413 פריטים -
עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
- 413 פריטים -
עמוד

The Blog

הספות שלנו סקנדינביה העליון להמרה

הספות שלנו סקנדינביה העליון להמרה

מבחינת קישוט, אתה נשבע רק על ידי עיצוב סקנדינבי? ספות סקנדינביות מביאות אפקט נחמד מאוד אל פנים, המשלב נוחות, קישוט וקווים נקיים. חם וזמין בדגמים רבים, הם כולם טובים. באשר ספות סקנדינביה להמרה, הם נדחים עכשיו עד אינסוף ... או כמעט.

קרא עוד
כיצד לבחור עיצוב הספה שלך במחיר הטוב ביותר?

כיצד לבחור עיצוב הספה שלך במחיר הטוב ביותר?

ספה חדשה מייצג רכישה חשובה. צבע, חומר, צורה: לא תמיד ברור למצוא עיצוב מודל זול. הנה כמה טיפים כדי לקנות את הספה המושלמת עבור הבית שלך, על פי הרצונות שלך ואת התקציב שלך.

קרא עוד
כיצד לנקות ספת עור?

כיצד לנקות ספת עור?

לא משנה מה צבעו, ספת עור דורש תחזוקה ניקוי קבוע מותאם להיות אריכות ימים טובה. פעולות אלה יאפשרו את העור לשמור על ברק, תוך שמירה על גמישות. מה הם שיטות ניקוי יעיל ביותר לטפל הספה העור שלך?

קרא עוד

עיצובים ספה זולכל הדגמים וחידושים של מעצבים וספות זולות זמינים בסעיף זה על החנות שלנו. עיצובים הספה של האוסף המקוון שלנו הם של עיצוב מעולה להציע מרחב עצום של אפשרויות, כולל שניים ושלושה מושבים, ספות פינתית וספות recliner קלאסי (ספה למיטה), שכל אחד מהם זמין שונים בדים ועור, צבעים וגדלים. טיפול קל עם כריות.

לא משנה מה הטעם שלך ואת הבחירות שלך, אורח החיים שלך ואת הקישוט של הבית שלך למצוא מודל של הספה או הספה אידיאלי עבור הבית שלך. אנחנו יודעים שתמצא את הסדר המושלם עבור הבית שלך. אתה יכול ללוות את הספה עיצוב כורסאות יפה אתה רק צריך להירגע בדרך הביתה או צפייה בטלוויזיה.

Loading...