החלק שמאלה

הבלוג

לוחות אופנתיים עבור 2019

לוחות אופנתיים עבור 2019
11 בפברואר 2019

הזיגוג האמיתי על העוגה, את ראש המיטה מביא מגע של אלגנטיות, חידוד או מקוריות לחדר שלך. רחוקה מלהיות אנקדוטית, היא זו שמניחה את הטון. יש את כל הצבעים, את כל הצורות ואת כל החומרים, אבל אילו יותקנו הפנים שלנו בשנת 2019?

2019 headboards הם מרקם

מה שאתה צריך הוא ראש עבה, נוח ומעל הכל ... מרקם. עם זאת, יש לך את הבחירה בין בדים רבים: סדק טוויד, מנומר ומנומר ב 3D, או את הרגל של הכלב ואת החצר. בגלל וינטג 'הוא זרקור השנה, ראש המיטה שלך מתאים, עם גוונים קלאסיים, פסטל וגוונים אחרים של אפור.

הפרסקו יכול להחליף את ראש המיטה

בשנת 2019, אנו מאפשרים לעצמנו להסיר ראש גדול מדי ולהחליף אותו עם פרסקו. הבריחה מובטחת בחירה אינסופית. נוף הרים או יפני, ים פראי: לצאת למסע מבלי לעזוב את הגולם הנעים.

ראש המיטה הוא גם ירוק

בגלל המגמה בהחלט מוריק את הפנים, הראש שלך הופך לג'ונגל אמיתי. נפילה או טיפוס צמחים, מעדיפים אלוורה או spathiphyllum לנקות את האוויר של החדר שלך. אל תהססו להוסיף זר LED נחמד עבור אפקט בוהמי יפה מאוד.

להמר על צבע

אם אתה רוצה לטובת ראש המיטה הקלאסי, זה על הצבע שאתה צריך לשחק. וב 2019, זה ירוק כי הוא פופולרי, ולמה לא ירקן ירוק. זה הצל המושלם אם אתה אוהב ורוד אבקתי. 100% שילוב מוצלח מובטח עבור החדר שלכם.

ואם אתה רוצה להביא את השמש, הימר על צהוב פיקנטי: כורכום קטן, קארי מנה של זעפרן ואתה תקרין.

ראשי מיטה

עיצוב ראש משענות ראש בעיצוב menzzo.fr המקורי יהיה המגע הסופי חסר מן החדר שלכם. ראש מרופד, קטיפה, עם עץ או אפקט עור, headboards שלנו מיד לתת...

ראה את המוצרים בקטגוריה