0 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

במרבית הדירות החדשות, גדולות וקטנות כאחד, ישנו שטח המיועד לפינת אוכל. במרבית הדירות המטבח והסלון מאורגנים כחלל אחד. פינת האוכל מפרידה בין שני החללים המרכזיים הללו ויוצרת סדר. מעבר לכך, פינת האוכל תורמת רבות לחיי משפחה חמים וטובים. היא מאפשרת ארוחות משפחתיות משותפות נוחות או אירוח משפחה וחברים. פינת אוכל יוקרתית המשלבת בין פינה המתאימה לחיי היומיום לבין פינת אוכל לאירוח תהיה שימושית לאורך שנים. חברת Menzzo מתמחה בייצור פינות אוכל המשלבות בין מראה יוקרתי לבין פונקציונאליות ונוחיות.

פינת אוכל לכל מצב

היום ישנו היצע רחב של פינות אוכל בשוק. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הפינה המתאימה לכם מכל הבחינות. לפני בחירת פינת האוכל מדדו באופן מדויק את השטח המיועד לה. חשבו מהן הציפיות שלכם ממנה- עד כמה חשוב לכם שתהיה מתאימה לאירוח, ואם אירוח- באיזה סדר גודל? כמה אורחים אתם עשויים לארח? פינת אוכל יוקרתית ניכרת לא רק במראה אלגנטי הנראה כאילו נשלפה מארמון באירופה אלא גם באפשרויות שהיא מקנה. פינת אוכל נפתחת או מתקפלת תהיה שימושית ושווה את ההשקעה. היום ישנן גם אפשרויות שונות לגבי אופן הפתיחה- שולחנות הנפתחים באופן מדורג בצורה של אקורדיון מאפשרים לכם לבחור בדיוק את מידת הפתיחה המתאימה מהווים יתרון ומאפשרים לכם להתאים אותם לכל אזור בבית. ישנם שולחנות שלא נפתחים רק הצידה אלא גם כלפי מטה וכך חוסכים מקום.

פינת אוכל בשלל עיצובים

מחפשים פינת אוכל יוקרתית בעלת מראה קלאסי וכפרי או דווקא כזו בעלת מראה הייטקי ומודרני? חברת Menzzo מעמידה לרשותכם את כל האפשרויות באשר לעיצוב המתאים לכם. פינות האוכל מגיעות במבחר צבעים- אדום, שחור, לבן, אפור או חום קלאסי ועשויות ממגוון חומרים- עץ מלא, עץ סיבי, MDF, משלבים מתכת או זכוכית ונותנים אפשרויות רבות, מראה מודרני ונועז יותר מתמיד. כל שנותר לכם הוא לראות ולנסות את פינות האוכל ולבחור את זו שמתאימה לכם גם במימדיה, גם בצורתה וגם בעיצובה.

פינת אוכל יוקרתית- השקעה ארוכת טווח

בכל שלב בחיים, בין אם אתם זוג צעיר שזה עתה הקים את ביתו, משפחה צעירה עם ילדים קטנים או משפחה בגילאים מתקדמים יותר, פינת אוכל היא חלק חשוב בבית, חלק שימושי המאגד את המשפחה ביחד ומהווה את מדורת השבט. היום פינות האוכל הן מגוונות, קלות או כבדות יותר, ססגוניות, נפתחות, מתקפלות, מתרוממות ועשויות מגוון חומרים. רכישת פינת אוכל היא רכישה ארוכת טווח. עצמו רגע עיניים ודמיינו את הנכדים שלכם יושבים איתכם סביב שולחן האוכל. זה לא רחוק כפי שנדמה...

מחפשים פינת אוכל יוקרתית? פינת אוכל שימושית, נוחה ואיכותית? חברת Menzzo מתמחה בייצור פינות אוכל נוחות בעיצוב מודרני