0 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

הדומים

   

פריטים 1 עד 12 מתוך 18 סה"כ

דף:
  1. 1
  2. 2
לדף

   

פריטים 1 עד 12 מתוך 18 סה"כ

דף:
  1. 1
  2. 2
לדף

אחד ממאפייניו העיקריים של העולם המערבי הינו שפע חומרי וסגנוני הבא לידי ביטוי בהשפעות חיצוניות של תרבויות מהעולם כולו, בין אם במזון ובין אם בסגנונות העיצוב, באופני לבוש שונים ובמדיה, המשקפת את המגוון העצום של ההשפעות מהעולם כולו. בין מגוון הסגנונות המשתנים, ישנם אלמנטים אשר נותרים קבועים במשך שנים ארוכות ומהווים אלמנטים קלאסיים על רצץ הזמן. כזה הוא הרהיט המכונה הדום ומוזכר עוד מימי התנ"ך. עם השנים הוא השתנה וכן יעדי השימוש הנעשים בו אולם גם כיום הוא מככב בין הרהיטים הפופולאריים.

ניתן למצוא כיום מגוון עצום של סוגי הדומים ולא בכדי. היתרונות המגוונים של הרהיט המודולארי מציעים מגוון רחב של תועלות, דבר המסביר את העובדה שמספר הסגנונות של הדומים המיוצרים כיום הינו אינסופי ולמעשה, כמעט ואין הדום הדומה לחברו. בין היתרונות הרבים של ההדומים:

נוח לשימוש

מאחר וההדום הינו רהיט מודולארי בעל מידות קטנות יחסית, הוא אינו תופס שטח גדול בחלל. כמו כן, הדום הוא רהיט קל משקל וניתן לעשות בו שימושים מגוונים. מסיבה זו רבים מעבירים הדומים מחדר לחדר, בין אם לישיבה או להנחת חפצים על גבי ההדום, לשימוש בהדום כבסולם או כמשען לרגליים ועוד. כיום ניתן למצוא הדומים נפתחים רבים המשמשים לאחסון חפצים.

שילוב של שלושה רהיטים

למעשה, הדומים רבים הם מעין שילוב של כסא, כורסה ושולחנון בשל היותם נוחים ביותר להתרווח בתוכם מחד ובשל היעדר המשענת לגב, מאידך. לפיכך, מהווים הדומים רבים "רב רהיטים" בבתים רבים, הן בתור כורסה והן בתור כסא למטבח או משטח להנחת חפצים.

שילוב של פונקציונאליות ואסתטיקה

הדומים הם למעשה ביטוי לתכלית העיצוב בימינו: שילוב של עיצוב ברמה גבוהה ופרקטיקה בלתי מתפשרת מאידך. תודות למגוון הדומים נפתחים ניתן לשלב כיום בין עיצוב אישי של ההדום לבין האפשרות לאחסן חפצים מתחתיו.