0 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

פתרונות ריהוט לבתים וחדרים קטנים

שולחן קונסולה נפתח מעץ מלא

 

בשנים האחרונות הקבלנים בונים דירות שבהן החדרים קטנים יותר ממה שבנו בעבר. בעיקר בגלל מחסור בשטחי בנייה ומצוקת דיור הקבלנים החלו לבנות חללים מצומצמים יותר. יש לדאוג לעיצוב נכון בחללים קטנים אשר ייתן תחושת מרחב מרווח ואף ניתן יהיה לאחסן בשטח הקטן לא מעט דברים. על מנת ליצור מראה מרווח יותר יש להפחית בעומס החפצים ולבחור רהיטים חכמים ולשים דגש על ריהוט בהזמנה אישית אשר נבנה בעצם בדיוק למידות הרצויות ולצרכים המדויקים של הלקוח.

 

אשר בסוג ריהוט שכזה בעצם ליצור ריהוט פונקציונלי כמו ספה שנפתחת למיטה זוגית , מיטה שמתקפלת לקיר , שולחן מתרומם או שידה שהופכת לשולחן ובחלקיו יש פתרונות אחסון.

 

חדרים קטנים יכולים לקבל שדרוג באמצעות ריהוט חכם

הריהוט החכם בעצם משנה את ייעודו בהתאם לצורכי הלקוח ולשטח בו הוא ממוקם , יש לשים דגש על ריהוט בעל קוים ישרים אשר למעשה לא משאיר פינות וחללים ללא שימוש. כמובן שיש לזכור כי צבעים בהירים גורמים לחלל להראות מואר יותר וגדול יותר. כל רהיט שבוחרים בקפידה רצוי שישמש גם כמקום אחסון ויעזור לחסוך מקום , כמו הדום שנפתח עם ארגז אחסון , מיטה עם ארגז מצעים שולחן או שידה עם מגירות וארונות גבוהים עד לתקרה עם ככל האפשר יותר מדפים. שימוש בגובה לאחסון יוצר שטח פונקציונלי לדיסקים , ספרים וכדומה. כאשר אנו מדברים על ריהוט חכם זהו למעשה ריהוט פונקציונלי כגון שולחן עבודה שממוקם כאי מרכזי וניתן לשימוש כשולחן עבודה , אוכל , סלון וניתן לבנות אותו גם כשטח אחסון בחלקו התחתון לספרים , עיתונים , מגזינים.

שולחן נפתח

 

פתרונות עיצוב לחללים קטנים בחדרי ילדים

גם בחדרי ילדים יש היום אפשרות לריהוט מודולרי פונקציונלי שמשלב מספר צרכים בו זמנית בחללים קטנים. כיום בחללים הקטנים קיימת בעיה בחדרי ילדים אשר כוללים כסטנדרט מיטה , ארון , שולחן ומדפים ולכן לא נותר מספיק מקום למשחקים ופעילויות אחרות , לכן צריכים למצוא פתרונות של ריהוט חכם ,לדוגמא מיטה וארון ברהיט אחד או שולחן כתיבה שניתן להאריך או לקצר לפי הצורך . עוד יש לשים את הדגש כי כיום המצב הכלכלי דורש לצמצם את מספר החדרים בגלל עלויות גבוהות בקניית הדירה ולרוב יש לשכן שני ילדים בחדר אחד שגם כך אינו גדול מספיק והצורך הוא לתת לאפשר לכל אחד מהם לנהל את חייו במרחב אישי ונוח ככל האפשר. במקרה כזה ניתן להציב שתי מיטות זו לצד זו בלילה אשר במשך היום מתקפלות פנימה כשאחת למשל מתקפלת לארון מדפים והשנייה לארון שונה. לכל חלל קיימים היום רעיונות בשפע לשיפור איכות החיים.