0 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

פינות אוכל

   

פריטים 1 עד 12 מתוך 31 סה"כ

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
לדף

   

פריטים 1 עד 12 מתוך 31 סה"כ

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
לדף

רוצים לארח אנשים בבית שלכם ולתת להם חוויית אירוח מושלמת? לפני הכל, עליכם למצוא פינות אוכל מתאימות. ההיצע היום הרבה יותר גדול ומגוון, וגם הרבה יותר מתוחכם.

כמעט בכל בית היום יש פינת אוכל. אפילו בדירות קטנות יחסית, יש מקום להכניס פינות אוכל. הפינה הזו, קטנה או גדולה ככל שתהיה, היא תמיד שימושית. בעזרת הפינה הזו כל בני הבית יכולים לאכול בנוחות ובצורה מסודרת. יתר על כן, בפינה הזו אפשר לארח אנשים לארוחה משפחתית או ארוחה מיוחדת לכבוד חג, יום הולדת וכן הלאה.

 

בחירת הפינה המתאימה

היום, יש היצע רחב במיוחד של פינות אוכל לבית. העיצובים, המחירים, הגדלים, הפטנטים וכו'- בין כל אלו אתם יכולים למצוא את פינת האוכל שמתאימה לכם.

כדי לעשות את הבחירה הנכונה, חשוב קודם כל להבין כמה דברים:

 

  1.  האם אתם נוהגים לארח אנשים בדרך כלל
  2.  כמה אנשים אתם חושבים שתזמינו
  3.  האם יש לכם מספיק מקום בבית עבור השולחן

בהתאם לכך אתם יכולים להתחיל לחפש את פינת האוכל שמתאימה לכם. כמובן שיש היצע רחב, בכל מיני צבעים, גדלים, עיצובים וכן הלאה.

פינת אוכל מעוצבת נפתחת

בתוך כל ההיצע הרחב, אתם יכולים למצוא פינות אוכל נפתחות מיוחדות, שאיתן אתם יכולים להיות מוכנים לכל סיטואציה שלא תהיה. גם אם אתם לא נוהגים לארח אנשים או לא מתכננים לעשות ארוחה גדולה מתישהו בקרוב, תמיד טוב שיש שולחן לאירוח שאפשר לפתוח אותו והוא יתאים למספר רב של אנשים.

היום, אתם יכולים למצוא פינת אוכל נפתחת שונה מכל אלה שהיו בעבר, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הפתיחה. ראשית, העיצוב היום הרבה יותר מודרני, ואפשר אף לומר שהעיצוב נועז מאוד. הפינה יכולה להיות בצבע אדום חזק, אפור, לבן וכדומה, עשויה מ MDF ובעלת מראה מבריק. אם אתם רוצים לתת לאורחים שלכם אירוח מתוחכם ונעים לעין, זו הדרך הנכונה.

פתיחה פשוטה ומתוחכמת

עוד דבר ששונה בין פינות האוכל שהיו בעבר לבין אלה שאפשר למצוא היום הוא הפתיחה הפשוטה והמתוחכמת, שמאפשרת גם לאחסן את הפינה במקום מסתור עד אשר יהיה בה צורך.

שלא כמו בעבר, כשהשולחן כלל אופציה לפתיחה מחלקו העליון וסגירה שלו על ידי ווים פשוטים, היום השולחנות יכולים להיפתח ולהיסגר בקלות כמו אקורדיון לפי צורך, לא רק החוצה ופנימה אלא גם כלפי מעלה ומטה.

אם כן, היום יש היצע הרבה יותר מעניין, הן בהיבט העיצובי והתחושה שהאורחים מקבלים בעת הסעודה והן בהיבט השימושי ואפשרויות האחסון הרבות שהופכות הכל להרבה יותר נוח ופשוט. יותר כבר לא צריך להשאיר את השולחן בפינה; במקום, אפשר לקפל אותו ולשים אותו מתחת לספה.