0 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

אורח החיים המודרני שאימצנו לעצמנו, גורם לרובנו לבלות שעות רבות במשרד, בעבודה אינטנסיבית מול המחשב. אנשים רבים עוברים מדי יום דרך המשרד ביניהם – לקוחות, עובדי המשרד ואנשי תחזוקה, ובנוסף - בתוככי המשרד מתקיימות מדי פעם בפעם ישיבות צוות ודיונים חשובים.

 

אשר על כן, ישנה חשיבות רבה לתכנון המשרד בצורה חכמה, ששמה דגש על רכישת ריהוט חכם, איכותי ויוקרתי למשרד. ריהוט יוקרתי ואיכותי ישפיע באופן ישיר על עובדי המשרד לצורך חיזוק העבודה המשרדית השוטפת ויצירת סביבת עבודה נוחה ונעימה.

 

כיצד ריהוט משרדי בצורה נכונה?

ראשית, עליכם לבדוק מה הרושם הראשוני שהייתם רוצים להעניק לאנשים השוהים במשרד. בדרך כלל משרדים צריכים לשדר יציבות וסולידיות. רהיטים אחידים המשתלבים בצורה הרמונית זה עם זה יסייעו למנהל ולעובדים השונים לחוש באווירת נכבדות במשרד. כמו כן, על מנת לא ליצור הסחות דעת מיותרות, מומלץ לא לגוון יותר מדי את סוגי הרהיטים מבחינה עיצובית, על מנת לשמור על רמת ריכוז ראויה של המנהל והעובדים השוהים שעות רבות במשרד.

 

כיסא המנהלים הממוקם במשרד - לדוגמא, אמור לשדר יוקרה ועוצמה. אם תרצו לשדר רושם של רצינות וכבוד במשרדכם, מומלץ לבחור בריהוט כבד המכיל עץ כהה וכיסא מנהלים העשוי עור. לעומת זאת, אם ברצונכם לשדר ללקוחותיכם ולעובדים השוהים במשרד שאתם חברה קלילה וצעירה – מומלץ לבחור בריהוט לא אחיד, כיסא מנהלים קליל ואסתטי בצבעים מיוחדים ומגוונים.

אלמנטים נוספים שניתן לשלב במסגרת הריהוט למשרד הם: דלפק הקבלה, כונניות ארונות ומדפים ופינת קפה לעובדים. שימוש בריהוט יוקרתי ומעוצב מעניק רושם רווחי למשרד. העובדים והלקוחות השונים הפוקדים את המשרד חשים שהמשרד הינו משרד שמשתמשים בו בריהוט יוקרתי ולכן גם השירות שהמשרד מספק הינו יוקרתי ואדיב.

 

ארגונומיה נכונה של הריהוט המשרדי משדרת יוקרה

ריהוט ארגונומי הינו ריהוט המעוצב בצורה המותאמת לגוף האדם ולמבנה העצמות והשרירים. בחירה בריהוט יוקרתי למשרד המשלב יכולות כוונון בהתאמה למבנה גוף האדם, ישפר בהכרח את ביצועי העובדים בחברה. תכנון מראש של ריהוט ארגונומי מוסיף רבות להרגשת הנוחות במשרד ועקב כך משפר את יכולת הצוות לקבל החלטות עסקיות נכונות.

 

לסיכום, בחירה נכונה של ריהוט יוקרתי ומעוצב למשרד שלכם תזניק את יכולות העסק כלפי מעלה.