0 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

אודות

חברת MENZZO נוסדה לפני עשור שנים  כמעט, כחברה השואפת ליצור עידן חדש בתום הריהוט תוך דגש על שיפור חווית הקניה לצרכן.


חברת MENZZO  משתייכת תחת חסותה של  DAVLI העולמית שנוסדה לפני 30 שנה.החברה מפעילה סניפים ברחבי העולם כגון: צרפת, ספרד ומרוקו.

השאיפה העיקרית של החברה היא להציע לקהל רחב באינטרנט רהיטים בסגנון "מהודר וזול".

פיתוח מסוג זה הביא בתחילת הדרך לייצור מוגבל מאוד של מוצרים מפני שטיב המוצר הוא הדגש בראש ובראשונה ולכן החברה ריכזה את משאביה על איכות ביחס לכמות.

 

עם השנים והתקדמות הטכנולוגיה חברת  MENZZO מתמחה ביכולת ליצור מבחר רב ומגוון של מוצרים מודרניים המביאה את "פתרונות האחסון" בדרך חיונית לצרכן והעיצובים במחירים אטרקטיביים מאוד.

הסוד בחברת MENZZO  הוא שיתוף פעולה בין אנשי מקצוע מובילים בתחום הייצור ביחד עם אנשי אמנות ולספק מגוון רחב של ריהוט ביתי המשלב פתרונות אחסון יצירתיים בדגש על איכות ומחירים ללא תחרות.

האתגר הנוסף שהציבה לעצמה חברת  MENZZO  היה הקמת אתר האינטרנט:

היה צורך להביא ללקוחותינו את האותנטיות ואת האיכות החזותית של השוואה הוגנת ביותר
של החנות המסורתית. לכן העבודה שלנו הייתה בעיקר על הצגת קטלוג באתר דבר שהקל על הלקוחות בחוויית קניה נוחה,נגישה ופשוטה יותר. 
בפועל  MENZZO  הצליחה לייצר קהל לקוחות עולמי הנבנה על בסיס אמינות בין היצרן-צרכן ובאופן בלתי מתפשר על בהירות החברה כלפיי הצרכן. ובתוך כך לייצר ולהציג עולם שלם בעבור כל קטגוריה מתבקשת כגון: כיסאות,שולחנות,מיטות, קונסולות, טרקליני ושולחנות קפה  וכו'...

חברת MENZZO  מודעת לכך שלא רק תמונות באינטרנט יספקו את הלקוח ועל כן החברה מציגה לרשות הלקוחות את קטלוג המוצרים המופיעים באתר - באולם תצוגה מוחשי:

רחוב הפלדה 16 אשדוד 

אופן הקנייה הוא אקסקלוסיבי ביותר בשונה משאר החברות כיום בתחום הריהוט מפני שהלקוח יכול להגיע ולחוש וויזואלית את הרהיט הרצוי, לבחור צבע ודגם ולהזמין במקום (שיטת שלם וקח) או באתר החברה.

שעות פתיחה:
ימים א' - ה' - בין השעות 10:30 עד 18:00
ימי שישי בתאום מראש.

שירות לקוחות מענה טלפוני:
ימים א' - ה' - בין השעות 10:00 עד 20:00
ימי שישי בין השעות 10:00 עד 14:00