0 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

ריהוט לסטודיו

דירת סטודיו היא דירה בעלת מבנה ייחודי. בעיצוב נכון תוך שימת דגש על היתרונות וטשטושם של החסרונות הופכת דירת סטודיו, גם דירת סטודיו קטנה, לפנינה. הסתכלות רחבה על כל החלל, כניסה מקסימלית של אור באמצעות חלונות גדולים, אבזור וריהוט נכונים יוצרים גם בחלל קטן תחושה של מרחב ועומק. ריהוט לסטודיו חייב להיות ריהוט פונקציונאלי, ריהוט המשלב מספר תפקידים או כולל בתוכו מקום לאחסון. ריהוט מודולארי הוא הריהוט האידיאלי לדירות סטודיו ודירות קטנות באופן כללי.

לחלק את הדירה לאזורים

דירת סטודיו היא דירה המורכבת מחלל אחד גדול, מה שיכול ליצור תחושה של דחיסות ולהדגיש את השטח המצומצם. חלוקת הדירה לאזורים, גם אם לא באמצעות קירות מפרידים, יוצרת תחושה של עומק ושטח. לדוגמה, אם אזור מסויים משמש כפינת אוכל, ניתן לצבוע את הקיר שמאחוריו בצבע אחר שייצור הדגשה ויפריד את הפינה מיתר חלל הדירה. גם עיצוב פינה בסגנון מיוחד הכולל גוונים או טקסטורה משותפים ייצור הפרדה שלה משאר חלל הדירה. הפיכת דירת הסטודיו מחלל אחד למספר חללים אינה תלויה בקירות פיזיים אלא בארגון ועיצוב אותו תוכלו לעשות כרצונכם.

ריהוט לסטודיו הוא ריהוט חכם

ריהוט הוא האמצעי להפיכת חלל קר ומנוכר לבית חמים. כאשר מחפשים ריהוט לסטודיו חובה לבדוק את הפונקציונאליות שלו. היום ניתן למצוא רהיטים בעלי יותר מתפקיד אחד, רהיטים המשנים צורה באמצעות קיפול או פתיחה. הדום המשמש גם כמקום אחסון, ספה הנפתחת למיטה, שולחן אוכל נפתח התופס בימים רגילים מקום מצומצם אך יכול להתרחב, שולחן מתקפל אותו ניתן לאחסן תחת הספה או במגירה ולשלוף בעת הצורך, שולחן סלון שנפתח לשולחן אוכל ועוד- ישנו מגוון רחב של רהיטים חכמים שהופכים להיות מבוקשים לא רק בתור ריהוט לסטודיו אלא גם לריהוט דירות רגילות ששטחן הולך ומצטמצם. לא רק פתיחה או קיפול הרהיט הופכים אותו לרהיט נוח וחכם. גם גלגלים ההופכים את הרהיטים לניידים מקלים מאוד ומאפשרים להשאיר חלל מרווח.

כיסאות לסטודיו

רהיטים מעוצבים ושומרים על אוורור

ריהוט לסטודיו צריך להיות ריהוט הנותן תחושה של אווריריות ואינו גורם לתחושה של דחיסות או מחנק. חברת Menzzo מייצרת רהיטים מודולארים בעלי רגליים דקות ומתכתיות היוצרות תחושה של אוורור. הרהיטים גם תופסים מקום מינימאלי במרחב. מעבר לכך, עיצוב הרהיטים הוא מודרני, צעיר וחדשני, הצבעים מגוונים כך שניתן לשלב את הרהיט באופן הרמוני בפינות שונות ברחבי חלל הדירה.

מחפשים ריהוט לסטודיו שיהיה אסתטי, קליל, חכם ונוח? חברת Menzzo מציעה שלל רהיטים מיועדים לחללים קטנים ולדירות סטודיו.