0 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

שולחנות אוכל / פטנט

   

פריטים 1 עד 12 מתוך 29 סה"כ

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
לדף

   

פריטים 1 עד 12 מתוך 29 סה"כ

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
לדף

כך תבחרו שולחן אוכל נפתח

בעידן בו מגוון העיצובים האופנתיים משתנה בקצב מסחרר והיצע הרהיטים והחפצים לבית הולך וגדל מיום ליום, עיצוב חכם של הבית אינו עניין של מה בכך. כאשר מדובר בקיבה שלנו, הבחירה הופכת קשה פי כמה. משחדר הסלון איבד מחשיבותו המרכזית בבית והמטבח מקבל את מרכז תשומת הלב, בחירת שולחן אוכל הופכת יותר ויותר מהותית בהשפעתה על הסגנון הכללי של הבית. למה כדאי להתייחס בטרם בוחרים שולחן אוכל לבית?

המיקום הנכון בבית

בין שאתם רוכשים שולחן אוכל חדש לחדר שעד כה לא היה בו שולחן ובין אם השולחן החדש מתוכנן להחליף שולחן ישן הרי שיש לקחת מידות. באמצעות סרט מדידה ניתן לבדוק כמה סנטימטרים יש במרחב המיועד לשולחן ולפיכך להתאים את הדגמים השונים מהחנות או לחילופין להזמין שולחן באופן מותאם אישית. על מנת לאפשר אירוח בבית מבלי לתפוס הרבה מקום, כדאי לבדוק אפשרויות של שולחנות אוכל נפתחים. במקרים אלו חשוב לקחת גם את המידות המקסימליות של שולחן אוכל נפתח שניתן לשלב במרחב על מנת למנוע מצב בו השולחן אינו מתאים לחדר אליו הוא מיועד.

בחירת חומר גלם

בבואכם לבחור שולחן אוכל חשבו היטב על התחושה המתקבלת בעת האכילה. יש אשר יעדיפו למקם בבית שולחן עץ מלא, המתאפיין בכבדות יחסית ובקושי לנייד את השולחן. בדקו האם מדובר באופציה שמתאימה לכם, נסו לשבת ליד שולחנות עץ בסביבתכם או בחנות המכירה על מנת לבדוק את התחושה המתקבלת. כמו כן, בבחירת שולחן אוכל נפתח העשוי מעץ יש לבדוק כי מדובר בטכניקת פתיחה קלה של השולחן.

אחרים יעדיפו שולחנות עץ סיבי וקליל יותר. במקרים כאלה יש לוודא כי הטכניקה של פתיחת השולחן יציבה ועמידה יחסית, כך שתוכל להבטיח את עמידותו של השולחן למשך שנים רבות וגם לאחר שימושים שונים. חומרי גלם אחרים המשמשים לייצור שולחנות אוכל נפתחים הינם זכוכית ומתכות שונות – טהורות יותר ופחות, כאשר כל שולחן הינו בעל סגנון פתיחה ייחודי לו. חשוב לוודא את היציבות, העמידות והגמישות של כל שולחן בטרם הרכישה.

סגנון

ישנם לא מעט סגנונות של שולחנות אוכל נפתחים ומתקפלים וכיום נדמה שהמגוון העצום הינו כמעט אינסופי. ניתן להתאים את הסגנון של שולחן האוכל לסגנון הקיים ממילא בבית או לשלב מספר סגנונות שונים.